Yer imleri

FantasyRama

Alternatif isimler: Fantasy Çerçeve
Onlar dünya güzelleşmek biri orada olacak zaman tekrar sevinç görünür, bekle, ve üzgün olmayacak. düşünmek ve 4-45 harf veya rakam izin, hangi şifrenizi yazmak;

-4. O hala oyunda oturum gerekir, çünkü daha önce belirtilen Şifreyi tekrarlayın, ve sakın unutma;

5. Lütfen geçerli bir e-posta adresinizi girin;

6. doğum gün, ay ve yıl seçin;

7. Eğer şartlar ve koşullar gizlilik politikası kabul ediyorsanız - tick;

-8.

; ilginç haber-kene almayı kabul ediyorsanız

9. "Şimdi ücretsiz oynayın." dokunun

Sen bir masal dünyasının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Burada durum: bu ülkede bir mucize Hayat Ağacı güçlü olduğunu ve onunla dertte ile. Bu yeterince sevgi ve ilgi değil, üzücü. Sürekli sulama, çeşitli parasal işlevleri geçiş, hasat, ve tabii ki, gübreleme - standart bir süreç var. Ve sonunda sabit ay kristallerinin sayısına bağlı zenginlik rezervleri patlama sürekli çiçek büyük ağaç, ve büyü, bu mistik dünyada sakinlerinin tüm yaşamak için kesildiğinde asla. Ama elfler, periler ve bu gezegenin tüm harika yaratıklar gelen sadece olumlu duygular yaşayacaksınız.

Önünüzdeki ekranda ipuçları vardır her yerde bu durumda gerekli tüm fonksiyonları ile sunulacak. Bu oyun burada dinlenmek ve atmosferinin tadını çıkarın, diğer oyunlar gibi, böyle ciddi bir yaklaşım ihtiyacı yoktur.

FantasyRama çevrimiçi arka planda onun hoş ve yüksek kaliteli grafikleri, canlı karakterler ve çevresi hoş, melodik melodi cezbeder.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more