Yer imleri

Faor

Alternatif isimler: Faor Online FAOR

C oday biz sıradışı Dünya FAOR keşfedebilirsiniz. FAOR Online & nbsp; - A MMORPG ( Massive Multiplayer Çevrimiçi Rol - Çalma Oyun ) ek yazılım, yamalar veya müşteri kurmadan tarayıcıda çalışır. A nlayn oyunu Faor karakteristik mizah onun orijinal ve benzersiz duygusu ile , fantezi ruhu içinde yürütün. Oyun basit, sezgisel arayüzü ve & nbsp vardır; grafikler.

Bu yüzden online sihirli dünyasına Faor atılmak başlar, biz her şeyden önce kaydının gerekir. Oyunun & nbsp Katıl; FAOR & nbsp; Oldukça basit ve pratik sorunlara neden olmaz, ama biz yine kayıt işlemini anlatacağız. & Nbsp; Kayıt & raquo; & laquo bastıktan sonra; ana sayfada, biz izin kişisel veri girmek istenecektir. Sen iletişim, bizimle olacak bir şifre seçin ve kaybı durumunda şifre kurtarma için bir güvenlik sorusu seçmek için hangi aracılığıyla posta kutusu girmelisiniz. Ayrıca, kullanıcı sözleşmesi online oyunlar FAOR ve rızası & nbsp ile anlaşma belirtmelisiniz; oyunun kendisi kuralları. Tabii ki, uygun bağlantıyı geçiş yapabilirsiniz anlaşma metni ile tanışmak. (Örneğin, & nbsp; meşgul posta kutusu seçmiş) Başarılı kayıt halinde, beklenmedik bir durum var eğer, bir karakter yaratmak yönlendirilirsiniz, diğer veri girmek için istenir. FAOR & nbsp; Çevrimiçi oyun oyuncu çok renkli seçenekler görünümünü seçebileceğiniz ilk biridir. Birkaç ayarları kullanarak karakterinizi oluşturabilirsiniz:

oyun stile silah karakter kümesi yanı sıra kahramanın özelliklerini tanımlayan karakter sınıfıdır. Savaşçı & raquo;;, & laquo; katil & raquo; & laquo; Priest & raquo ;, & nbsp oyunu beş karşılık gelen sınıflar & laquo vardır; Laquo & M. & raquo; ve & laquo; Ranger & raquo;. & Nbsp; Oyun FAOR & nbsp; Çevrimiçi böyle Savaşçı suikastçılar ve Rangers ile başa çıkmak kolay olduğu gibi adil bir denge sınıfları sağlar, ancak saldırı mages ve rahipler hangi askerler korunmasız yıkıcı hasar. Aynı zamanda rahiplerin kolayca onlar güçlü büyü kalkanı ile korunmaktadır saldırılarına karşı mageler yenmek. Savaşçı Priest kendisini iyileşmek için yeteneği pahasına rahiple kavga tükenmiş olacak. Karakter kalanı artılarını ve eksilerini verir Çevrimiçi oyun FAOR benzer. Ayrıca, her sınıf sınıf becerileri ve ndash kendi şubesi vardır; özel yetenek.

- Adı: Latin ya da Kiril karakterleri kullanarak benzersiz bir takma ad seçin.

Kayıt & nbsp; FAOR biz karşılamak veya bilgisayarınıza bir çözüm olabilir hangi seçim için birkaç ayarları kullanarak görünümünü özelleştirmek için izin verir. Görünüm cevap sırasında:

- Form & nbsp; ve göz rengi.

- Form saç.

- Saç rengi.

- Form sakal.

(erkek karakterler için)

- Derinin rengi.

- giysi rengi.

& Oluştur raquo;

laquo tıklayın karakterin özelliklerini seçmeyi tamamladığınızda;.

FAOR Online & nbsp; kayıt zaman çok sürmez, çok yüksek sesle kelime ve laquo bir korkmayın; kayıt & raquo;.

oyun & nbsp oynamak için; FAOR online sistem gereksinimleri artık bilgisayar karşılamak olası değildir o kadar küçüktür ki, çünkü Internet erişimi olan herhangi bir bilgisayardan, onları uymayan olabilir. & Nbsp; Detaylar biz çalışmak zorunda oyunun arayüzü, alışması. Fonksiyonel pencere ve açılan menüleri vardır. Online & nbsp oyun oynamak için; FAOR & nbsp; Biz arayüzü birkaç ilgili unsurları hatırlamamız gerekiyor. Ekranın altına önemli kontrollere erişim için düğmeler vardır. Burada karakter onun sırt çantası, harita ya da görevler ve diğerleri listesinin becerileri erişimini göreceksiniz. Karakter bilgileri hayatı, mana, deneyim seviyenizi yanı sıra karakter portresini gösterir. Sohbet, oynamak & nbsp; FAOR, diğer oyuncular ile iletişim, 1 çatışmaya ilişkin grup kavga veya 1 düzenliyoruz.

Dünya FAOR hakkında Artık daha fazla, & nbsp; & nbsp denge dünyanın biri; Harmony Domain ve Dünyalar alt. Farklı ırkların farklı canlıların çeşitli yaşar. Eğer foothill sakinleri & ndash görebilirsiniz istiyorsanız Burada, orman büyülü sihirli elfler gelen insanlarla tanışmak; cüceler ve cüceler ,, yanı sıra suratsız orklar avcılık, balıkçılık ve diğer balıkçılık ilgileniyoruz.

FAOR birisi de çok büyük & nbsp; uzanır & nbsp kıta; batıdan doğuya doğru. Etrafında, okyanus, kimse bu su sonsuz vücuttaki diğer adalar ve kıtalar olup olmadığını bilmektedir. Arazinin ortasında tek dağ & ndash büyüdü; Onların kaya gnomes ve cüceler sığınak verdi ejderha kret. Batısında Arcadia bir plato ve & ndash doğu parçasıdır; Karanlığın güçleri Hunt Kuvvetleri tarafından işgal bir ülke. FAOR bir yer nerede karakter tam orada, beş yarış oyun ve gerçek dünya gri gündelik yaşam hakkında unutmak ve bir çatışma içine paldır küldür dalma sağlar.

 

Faor online kayıt