Yer imleri

Far Cry Primal

Alternatif isimler: Far Krai Primal
Mesolitik çağda

Far Cry Primal oyunu.

Ubisoft Montreal, Farry Cry serisinden yeni projesini sunarken, bir dizi atıcının

hayranı gerçek bir sürprizle karşılaştılar. Tek oyunculu oyun Far Cry Macera aksiyonu filminin türünde Primal, oyuncuları taş devrine göndermeye, coplarla, baltalarla donatmaya ve onları vahşi doğada hayatta kalmaya zorlamaya karar verdi.

Zaten

One Xbox ve PlayStation 4 için Far Cry Primal indir 23 olabilir. 02. 2016 ve Windows'ta 1 Mart. Ürün toplama ve elektronik baskılarda piyasaya sürülecek ve ilk durumda oyunun fiziksel ürünler içermesi durumunda, ikinci oyunculara ek silahlar ve görevler verilecek.

Vahşi hayvanların dünyasında

.

İnsan düşmanlarla savaşmaya alışmaz. Taş Devri'nden bu yana kendi kendine taşıdığı yetenek, ateşli silahlar, teçhizatlar ve yaralanmalar ve hastalıklardan sonra hayatta kalmaya yardımcı olacak faydalar olmadığı için. İlkel insan sadece kendi kuvvetine, kurnazlığına, çevikliğine, hızına ve hassasiyetine güvenebilirdi.

Kişi de hayvandır, ancak orijinal hallerinde daha savunmasızdır. Keskin pençeleri ve güçlü köpekleri yoktur, hız ve güç bakımından canavarlardan daha düşüktür, ancak zekanın başka bir avantajı vardır. Taşlar ve odun, anatominin eksik özelliklerini değiştirerek silaha dönüştürülür.

Takkar’dan gelen kabilenin tek kurtulanını oynuyor, kaçıracaksın:

 • Luki
 • Üstler
 • Dubinki
 • Kopya

Hayvanlara atılabilecek taşlar veya diğer kabilelerin düşman üyelerine bile uygundur.

Herae, bir ailenin cinayetinin öcünü almak ve böyle acımasız bir dünyada yeni bir yer bulmak için istekli. Yalnız bırakıldığında, başlangıçta yalnızca kendisine güvenir, ancak daha sonra vahşi avcıları evcilleştirmeyi öğrenir ve çatışmada ona yardım eder. Kılıç dişli kaplanların, ayılar ve kurtların insan tarafını tutacağını kim bilebilirdi, ama bu böyle ve şimdi mamut avı daha başarılı hale geldi. Büyük bir karkas, ılık bir ciltte sadece ılık bir cilde bol miktarda et vermekle kalmaz ve kemikler de fayda ile kullanılabilir. Ve baykuşu evcilleştirirseniz, uçuştaki engin bölgeye bakarak mükemmel bir izci olacak.

Tarih öncesi ve modern insanlar çok farklı değil: Dost ve saldırgan insanlar var. Takkar, Oros'ta her iki tarafın temsilcileriyle tanışacak ve eğer bazıları yeni bilgiler alırsa, diğerleri onu savaşmaya zorlayacak, ancak onlarda durumla başa çıkmasına yardımcı olacak daha güçlü ve daha deneyimli hale gelecek.

Lider karakterin iki görevi vardır: sürekli tehlike koşullarında hayatta kalmak ve tüm Oros'ların lideri olmak için küresel olmak. Her iki durumda da, her zaman tetikte olmalısın ve hedefe doğru ilerlemelisin, yeni beceriler kazanma.

 • İşçi aletlerinin üretimi
 • Silah Silahları
 • Park için yemek
 • Sıcak tutmak için yangını başlatın
 • yararına kullanılabilir malzemeler kullanın
 • Kabilenizi geliştirin, yenilmez hale getirin
 • Bölgedeki en tehlikeli avcı olabileceğinizi ve yetkili lider olduğunuzu kanıtlayın

oyun özelliği.

Ana kampanyanın yanı sıra, yazarlar üç eşsiz görev şeklinde bir ek yarattılar: Mamut Efsanesi. Far Cry Primal'i indirmesi ile onu ön sipariş veren oyunculara ekleyebileceksiniz.

PC'de

B Far Cry Primal, antik dünyayı kendine özgü bir doğası, vahşi hayatı ve ayrılmaz bir parçası olan insanlarla canlandırıyor. Bu, mevcut araçları kullanarak çile saygınlığını geçmek için eşsiz bir şans.

 • Bir avda öldürülen bir hayvanın kanına dikkat edin, avcıları etkileyecektir.
 • Ateşi kullanabilme kabiliyeti, diğer kabilelere göre size bir avantaj sağlayacaktır.
 • Belirmiş evcil hayvanlardan birinin kaybı, belirli bir öğeyi bulup uygularsanız, yeniden canlandırılabilir.
 

Far Cry Primal - Mezolitik hayatta kalmak için