Yer imleri

çiftlik koyu

Alternatif isimler:

Farm Bay, Android cihazlarda oynayabileceğiniz bir çiftliktir. Grafikleri renkli ve kaliteli, oyun çizgi film havasında. Müzik güzel ve eğlenceli. Çiftliğin tüm sakinleri gerçekçi bir şekilde seslendirildi.

Tropik bölgelerde bulunan pitoresk bir körfezin kıyısına müreffeh bir çiftlik inşa edin.

Birkaç küçük bina ve küçük bir bahçe ile başlayın.

Bu çiftliği karlı büyük bir işletmeye dönüştürmek için çok çalışmanız gerekiyor.

  • Alanlarınızı genişletin
  • Muhafazalar inşa edin ve hayvanları koruyun
  • Atölyeler inşa edin ve ambarınızı genişletin
  • Alanını artırmak için evi yeniden inşa et
  • Bölgeyi dekore et
  • Çiftlik ziyaretçileriyle sohbet edin ve pazarda ticaret yapın

İşte başarılı olmak için yapmanız gereken bazı şeyler.

Daha önce bir çiftçilik oyunu oynamamış olsanız bile merak etmeyin oyunun başında yer alan ipuçları sayesinde kontrolleri hızlıca anlayacaksınız.

Belirli nesneleri hangi sırayla inşa edeceğinizi planlayın. Tüm binalar başlangıçta mevcut değildir, bazılarının belirli koşulları karşılaması gerekir.

Çiftlik sakinlerine zamanında yiyecek vermeyi ve mahsulleri olgunlaşır olgunlaşmaz tarlalardan hasat etmeyi unutmayın.

Ürettiğiniz malları diğer oyuncuların sizin alıcınız olduğu pazarda takas edin. Çiftliğin ziyaretçileriyle ticaret yapmak da mümkündür, ancak bu her zaman karlı değildir, pazarda fiyat genellikle daha yüksektir.

Depolama alanlarını genişletin. Çiftlikte ne kadar çok mal üretilirse hepsini yerleştirmek için o kadar çok alana ihtiyaç duyulur.

Mini oyunlar oynayın, balığa çıkın. Bir yat inşa et ve yarış. Ödül kazanan yerler için cömert ödüller sizi bekliyor.

Bir kulübe katılın ve diğer oyuncularla grup görevlerini tamamlayın. Dünyanın her yerinden oyuncular arasından yeni arkadaşlar bulun ve yerleşik sohbette onlarla iletişim kurun.

Mevsimsel tatiller oyundaki en heyecanlı günlerdir. Şu anda en ilginç yarışmalar, yalnızca bu tür etkinlikler sırasında kazanılabilen tematik ödüllerle düzenleniyor.

İlginç bir şeyi kaçırmamak için zaman zaman güncellemeleri kontrol etmekte fayda var.

Farm Bay'i düzenli olarak oynamak en iyisidir. Oyuna her gün en az birkaç dakika ayırın ve geliştiricilerden güzel hediyelerle ödüllendirileceksiniz.

Oyun içi mağaza, oyun içi para birimi veya gerçek para karşılığında çiftlik için inşaat malzemeleri ve dekorasyonlar satın almanıza izin verecektir.

Bahçe mobilyalarını ve dekorasyonları beğeninize göre düzenleyerek çiftliğinizi öne çıkarın.

Binaların ve hayvanlar için barınakların inşa edileceği yeri kendiniz de seçebilirsiniz. Tasarım peşinde, rahatlığı unutmayın, her şeyin yakın olması en iyisidir, bu durumda haritada uzun süre hareket etmeye gerek yoktur.

Android'de

Farm Bay'i bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uzun zamandır bir cennette kendi çiftliğinizin hayalini kurduysanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more