Yer imleri

çiftlik şehri

Alternatif isimler:

Farm City, iki türü birleştiren bir oyundur, bir çiftlik ve bir şehir kurma simülatörüdür. Android mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Buradaki grafikler parlak ve mükemmel kalitede ayrıntılı. Seslendirme iyi yapılmış ve oyunun müziği olumlu ve neşeli seçilmiş.

Aynı anda küçük bir kasabanın belediye başkanı ve bölgedeki en büyük çiftçi olun.

Çiftliği yeni yönetmiş olmanızdan çok daha fazla endişeniz olacak.

  • Tarlalarınızı genişletin ve mahsullerinizin zamanında hasat edilmesini sağlayın
  • Depolama alanını artırın
  • Şehirde yeni evler inşa edin, kafeler, sinemalar ve restoranlar açın
  • Siparişleri vatandaşlara evlerinde teslim edin
  • Para kazanın ve
  • 'de neye harcayacağınızı seçin
  • Çiftliğinizi ve şehrinizi art
  • ile dekore edin
  • Parklar ve rekreasyon alanları oluşturun
  • Turist çekmek için dünyanın harikalarını inşa edin

Farm City oynamak, normal bir farm oynamaktan çok daha ilginç. Burada daha birçok olasılık var.

Kontrolleri anlamak zor olmayacak, arayüz basit ve anlaşılır. Görevleri tamamlama sürecinde ilk kez, sizden neyin gerekli olduğunu hızlı bir şekilde anlamanıza yardımcı olacak ipuçları alacaksınız.

Oyunun başında şehrin çiftliğini ve altyapısını geliştirmekle meşgul olacaksınız. Kâr elde etmek için önce hangi binaların ve atölyelerin inşa edileceğine karar verin. Tüm binalar ilk dakikadan itibaren mevcut değildir, bazıları için bir takım koşulları yerine getirmek gerekir.

İnşaat için kendi yerlerinizi seçin. Haritada çok uzağa gitmek zorunda kalmadığınızdan ve her şeyin elinizin altında olduğundan emin olun.

Şehirde hızla büyüyen çiftliğinizin ürünlerini satabileceğiniz dükkanlar ve diğer tesisler açın.

Kasaba halkının temel ihtiyaçlarını sağlayıp ticaret kurduktan sonra, şehrin topraklarını ve çiftliğe bitişik arazileri incelemek mümkün olacak.

Mini oyunlar oynayın, şehirdeki cazibe merkezlerini ziyaret edin ve ödüller kazanın.

Şehrin altında bulunan antik zindanları keşfedin. Geçitlerin yeniden döşenmesi gereken karanlık odalarda oyuncular pek çok beklenmedik bulgu ve sır bulacaklar. Bu geçitleri kimin ve neden kazdığını öğrenin.

Dahili sohbette diğer oyuncularla iletişim kurun ve yarışmalara katılın.

Tatillerde, oyunun yaratıcıları sizi temalı etkinliklerle memnun edecek. Dekor eşyaları kazanın ve kasabayı ve çiftliği dekore edin.

Oyun içi mağaza, hem oyun içi para birimi hem de gerçek para karşılığında satın alabileceğiniz çeşitli öğeler sunar. Aralık sık sık güncellenir. Sık sık kontrol edin ve indirimleri kaçırmayın.

İnternet bağlantınız olmasa bile Farm City oynayabilirsiniz, ancak tüm işlevler çevrimdışı olarak mevcut değildir. Yine de bağlantının olmadığı bir yerde olsanız bile yapacak bir şeyler bulacaksınız.

Oyuna her gün katıl ve hediyeler kazan.

Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek

Farm City'yi Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hayallerinizdeki şehri inşa etmeye şimdi başlayın ve sakinlerinin ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduğundan emin olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more