Yer imleri

Farm Frenzy Ücretsiz

Alternatif isimler: Çiftlik Çılgınlığı

çok oyun eğlenceli çiftlik ücretsiz.

Kesinlikle, sadece bir bilgisayarda oynanabileceği zamanlardan beri Fun Farm Free'yi biliyorsunuz. Artık Android için kullanıma sunuldu ve bunu değişmeyen program ve yönetim modu üzerinde kolayca tanıyabilirsiniz. Oyuncak gerçekten çok eğlencelidir, ruh halini kaldırır ve zamanınızı unutturmanızı sağlar. Tamamen ücretsiz bir Merry Farm indirme sunan şirketi HeroCraft Ltd temsil eder. Artık çiftliğinizi kaçırmanız gerekmiyor, çünkü her zaman yanınızda.

İstediğiniz zaman, telefonu telefona başlatabilir ve son kez kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca bilgisayardaki Farm Frenzy Free'i indirmek için bir fırsat vardı, bu nedenle hoş bir oyun için tüm koşullar yeniden yaratıldı.

Oyunun Özellikleri.

Yeni eğlenceli hale getirmek için, geliştiriciler ürünü unutulmaz hale getirmeye çalıştılar. Sizi bekliyor:

  • Genel 72 büyüleyici seviyeler
  • More 30'dan fazla yararlı binalar
  • Çok sevimli hayvanlar
  • Dayanıklı ürünler
  • Sonsuz modda oynamak için
  • VIP oyuncular
  • için
  • Bonuses

Oyun Farm Frenzy Free oyununun bir süre oynayabileceği veya sonsuz bir mod seçebileceği anlamına geliyor. İlk durumda, mevcut seviyeyi geçmek ve bir sonraki seviyeye geçmek için set koşullarına uymalısınız. İkinci seçenek daha rahatlatıcı bir oyun içerir, ancak klasik modda ilk 24 aşama geride kaldığında kullanılabilir hale gelir.

Oyuna başlayın.

Eğer bu ürünle ilk tanıştıysanız, Merry Farm oyununun ne sunduğunu öğrenmek faydalı olacaktır.

Aynı türden diğer oyuncakların aksine, her şey kompakt görünüyor ve her şey el altında. Hayvanların otladığı çimlerin etrafında, farklı yapılar vardır. Onları aynı zamanda görüyorsunuz ve müdahalenizi gerektiren işlemleri kolayca takip edebilirsiniz.

Bazen hiçbir şeyi kaçırmamak için hızlı hareket etmelisin. Çimleri otlayın, böylece artan sayıda kuş ve sığır için yeterlidir, onlar yok olana kadar tavukların yumurtalarını toplayın. İhtiyaçların ölçeği, çiftlik sakinlerinin susuzluk gösterip göstermediğini gösterecek. Ama unutmayın ki, ot ekme veya sulama, her şey için ödeme yapmanız gerekir. Yeterli paranız yoksa, her yöne hızla bir sıkıntı olacaktır. Bunu önlemek için treylerden üretilen ürünlerdeki depodan yükleyin ve piyasaya gönderin. Sattığı zaman, bir döviz hesabına sahip olacaksın.

Bir başlangıçta, sadece yumurta satabilirsiniz, ancak fabrikalar ve bitkiler ortaya çıktığında, ürün çeşitliliği çok daha büyük olacak ve daha pahalıdır. Örneğin, koyun yünü verir ve iplik haline getirilebilir. İnek sütü tereyağından dövülür ve tahıl un haline getirilir. Bir gün bir fırın kurabilir ve ekmek ve kek üreteceksiniz. Eğer yağı sadece sütten daha karlı satıyorsanız, kekler yağdan daha fazla kar getirecektir.

Farm Frenzy Free de sinirleri gıdıklama yeteneğine sahiptir. Evcil hayvanlar periyodik olarak ayılar tarafından saldırıya uğrarlar, ancak onlara zarar vermeyecekleri şekilde birkaç kez tıklarlar ve kafes içinde olacaklardır. Artık bir treylere yüklenebilir ve ayrıca piyasada satılabilir. Mahkemeye bir sakar bırakmayacak kadar uzunsa, zamanla kafesi sallayacak ve tekrar utanılacaksınız. Oyuncak ücretsiz olmasına rağmen, içerik ödedi. Mesela, gerçek para için, bir kediyi satın alabilirsiniz, bunun yerine ürünleri ve köpeği hasat edersiniz, böylece ayıları sürdürebilir. Bu tür asistanlarla oynarken, bonuslar yakında görünecek ve çiftliğiniz için daha fazla hayvan satın alabileceksiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more