Yer imleri

Çiftlik Çılgınlığı

Alternatif isimler:

Farm Frenzy, Android çalıştıran mobil cihazlara yönelik kompakt bir çiftliktir. Grafikler sıradışı, elle çizilmiş, karikatür tarzında renkli. Oyunun sesi iyi ve müzikleri eğlenceli.

Bu oyunda birkaç çiftlikten oluşan devasa, karlı bir çiftlik inşa edeceksiniz.

Başlamadan önce mutlaka kısa bir eğitim alın ve oyun arayüzünün nasıl çalıştırılacağını öğrenin. Eğitim birkaç basit görev formatında gerçekleştirilir. Bu çok fazla zamanınızı almayacaktır ancak ilk dakikalardan itibaren kısıtlama olmadan oyunun tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

Android'de Farm Frenzy'de sizi bekleyen pek çok görev var:

  • Hasat almak için toprağı ekin
  • Bitkilerin sulanmasını sağlayın
  • Kümes hayvanları ve evcil hayvanları yetiştirmek
  • Üretilen ürünleri sat
  • Binalar inşa edin ve yükseltin
  • Siparişleri ayrılan süre içinde tamamlamak için zamanınız olsun
  • Ürün teslimatı için nakliyeyi daha yenisiyle değiştirin

Bu liste oyun sırasında gerçekleştireceğiniz ana etkinlikleri içerir.

Harap binaları olan bir çiftlikte minimum kaynaklarla başlamanız gerekecek. Oynanış çoğu çiftlikten çok farklıdır. Bu durumda sadece evi idare etmek yeterli olmayıp, belli bir süre içerisinde görevlerin tamamlanması gerekmektedir. Örneğin, belirli sayıda siparişi yerine getirin veya belirli miktarda ürün üretin. Toplamda Farm Frenzy'de sizi uzun süre meşgul edecek 70'ten fazla görev bulunmaktadır.

İlerledikçe zorluk giderek artar ve bu da tüm pasaj boyunca oyuna ilgi duymanızı sağlar.

Oyun sırasında sadece bir çiftlik değil, aynı zamanda evleri, sebze bahçeleri ve ek binaları olan küçük bir köy de inşa edeceksiniz. İnşaata hazır 30'dan fazla endüstriyel bina bulunmaktadır. Verimliliğini artırmak ve üretim hacimlerini artırmak için binaların her biri iyileştirilebilir.

Tüm çiftlik severler kesinlikle Farm Frenzy oynamaktan keyif alacak. Oyun döngüsel olarak akıyor, bu da oyunun bir atari oyunu gibi görünmesini sağlıyor, bu da ona bir lezzet katıyor ve yüzlerce benzer oyun arasında öne çıkmasını sağlıyor.

Farm Frenzy'yi tamamen ücretsiz olarak kurabilirsiniz ancak ücretli içerikleri de bulunmaktadır.

Oyun içi mağaza, çiftlik için hayvanların ve çeşitli kaynakların satın alınmasını sunar. Bazı ürünler oyun parasıyla, bazıları ise gerçek parayla satılıyor. Su tedarikini otomatikleştirmenize ve daha hızlı ulaşım elde etmenize olanak sağlayacak bir VIP aboneliği satın alma fırsatı var.

Tatil günlerinde oyun, benzersiz ödüllerin olduğu özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Yeni hiçbir şeyi kaçırmamak için güncellemeleri kontrol etmeyi devre dışı bırakmayın ve oyunu daha sık kontrol edin.

Bu oyunda çiftliğinizi ziyaret etmek için istikrarlı bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız olacak, ancak neyse ki modern dünyada mobil operatör kapsama alanı neredeyse her yerde mevcut.

Farm Frenzy'yi Android'de ücretsiz indirin, bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Günlük koşuşturmacadan sıkıldıysanız ve uygun bir formatta çiftçilik yaparak eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Farm Frenzy oynamaya hemen başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more