Yer imleri

Cennet Çiftliği: Şanslı Ada

Alternatif isimler: Çiftlik Adası: Hay Körfezi Şehir Cenneti

Game Paradise Farm: Şans Adası rahatlamaya yardımcı olacak.

Güvenle, geliştirici foranj gerçekten harika bir oyun Paradise Farm: Luck Island yayınladı söyleyebiliriz. Sadece çocuklara değil, yetişkin oyunculara da hitap edecek. İçinde bulunduğunuz gibi, kendinizi egzotik meyveler yiyebileceğiniz ve tropik adadaki muhteşem doğanın keyfini çıkarabileceğiniz pahalı bir beldede bulacaksınız.

Rai Farm: Şans Adası zaten ücretsiz olan ücretsiz olarak indirilebilir. Ardından, oyuncular konuşan bir papağan Amerika papağanı tarafından karşılanır. Yerel güzellikleri için rehber olacak, menü ve oyunun prensibi ile rahat etmenize yardımcı olacak. Bu çok basit ve dersi kolayca hatırlayacaksınız, böylece evinizin yönetimini çok yakında üstlenebilirsiniz. Onunla, tavukları düzgün bir şekilde nasıl besleyeceğinizi, buğdayı nasıl ekeceğini ve toplayacağını ve yem üretimi için bir bitki kurmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Buna ek olarak, eğer oynamak için daha uygunsa, Paradise Farm: Fortune Island'ı bir bilgisayarda indirmeniz mümkün.

Sunulan eğlencenin ana özellikleri

.

Genel özelliklerdeki gibi:

Mahsullerin yetiştirilmesi Mağazada mal alarak
 • Sale, uçak veya steamer
 • tarafından orada
 • Kendi zoo
 • 'nın temelleri
 • Bir hafta
 • misafirhanesine sipariş verildi
 • Yeni toprakların çalışması için yapılan seferler
 • Gördüğünüz gibi, oyun Cennet Çiftliği: Şans Adası çok etkileyici bir şekilde hazırladı.

  • Çok sayıda oyuncuyla ilgilenen, 3 yaşından başlayarak
  • Güzel ses tasarımı
  • Color 3D graphics
  • Gerçek parayla satın alma yapabilmek için

  K Aşağıdaki alanlar oyun alanına aittir:

   Ana oyunun periyodik olarak planlanan güncellemelerle desteklendiğini düşünüyorsanız, büyüleyici görevlerin sıkıntısı olmayacaktır. Tropik bir adada bir çiftlik yaratma fikri çok başarılı oldu. Katılımcılar, hindistancevizi, muz, ananas, mango ve diğer yurtdışı meyvelerden zengin hasat toplamaktan hoşlanırlar. Hayvanat bahçesinin evcil hayvanları daha az ilgi çekicidir: pandalar, aslanlar, renkli papağanlar, pelikanlar ve hatta karınca yiyenler. Her biri için, uykunuzu saklayabildiği her yerde, kuşatıcınıza ve evinize ihtiyacınız var.

   Yiyeceklere ihtiyaçları var ve Cennet Çiftliği: Lucky Island oyunu, yeterli miktarda yem üreten çeşitli kültür, yapı ve mekanizma seçeneklerine sahip olmanıza özen gösterdi. Deneyimli oyuncular, işletmelerin belirli bir binanın inşasıyla sınırlı olmadığını bilirler. Daha sonra, verimliliğini artırmak için geliştirilmeli ve eğer bu depo araçları, ham maddeleri ve bitmiş ürünleri depolamak için daha fazla alana sahipse.

   Çiftlik Cenneti: Hay Island Körfezi, oyuncuların geri kalanından ayrı kalmanız için avantajlı olmayacak şekilde inşa edilmiştir. Başarı, aktif olarak iletişim kuranlara gelir. Bazen yeni arkadaşlara yardım etmelisin ve bazen onlardan yardım isteyeceksin. Ticaret aynı zamanda oyun sürecinin önemli bir parçasıdır, çünkü diğerleri çok fazla eksik olan ve aynı zamanda kendi artı mallarını satabilen bir şeyi satın alabilirler. Belirlenmiş bir alanda sıkıldıktan sonra, çok daha fazla şey inşa edilmesi gerekiyor, ama yer yok. Yeterince para biriktirmeyi başarırsanız, yeni uygun araziyi bulmak için ormana bir keşif seferi gönderin. Bush'da cesur gezginlerin ne bulacaklarını kim bilebilir? Belki de oyunda ilerlemenize ve başkalarına üstünlük sağlamanıza yardımcı olacak nadir bir eser bulabilirler.

   But bu sadece zaman içinde kullanılabilir olacak, ancak her şey basit görevlerle başlar. Eylemin karmaşıklığını ve hızını arttırmak aşamalı ve bölgelerin üzerindeki simgeler, yapılması gerekenleri gösterir. Bu grafik görüntüler oldukça anlaşılabilir, bu yüzden herhangi bir zorluk olmamalı.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more