Yer imleri

Çiftlik Arazisi

Alternatif isimler:

Farm Land, tropik adalarda bulunan sıra dışı bir çiftliktir. Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler basitleştirilmiş, ancak ilginç görünüyorlar, parlak ve renkliler ve iyi ayrıntılara sahipler. Seslendirme, yüksek kaliteli müzik, uzun süre çalarsanız rahatsız edici değildir.

Bu oyunda sadece bir çiftlik geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda okyanusta kendi kıtanızı yaratma fırsatına da sahip olacaksınız ve bunun nasıl olacağı yalnızca size bağlı.

Başlamadan önce oyunu daha etkili yönetebilmek için biraz eğitim almaktan zarar gelmez. Uzun sürmeyecek; sadece birkaç dakika içinde çiftlikteki görevleri tamamlamaya başlayabilirsiniz.

Burada çok iş var:

  • Tarlaları ekin ve mahsulü büyütün
  • Evcil hayvan besleyin ve onlarla ilgilenin
  • Yeni binalar inşa edin, iyileştirin
  • İmalatlı ürünlerin ticaretini yaparak para kazanın
  • Oyun içi para birimi olarak ek bölgeler satın alarak adayı genişletin
  • Balığa git

Bu, Android'deki Farm Land'de yapmanız gerekenlerin küçük bir listesidir.

Oyunun başlangıcında yalnızca küçük bir ada mevcuttur. Üzülmeyin, tarlalarla ilgilenin, hayvanları alın ve daha sonra bölgeyi önemli ölçüde genişletme fırsatına sahip olacaksınız. Her bir arazi parçası için ödeme yapmanız gerekecek, böylece çiftlikten elde ettiğiniz gelir arttıkça adanız da büyüyecektir.

Adanın ve ardından çiftliğin bulunduğu ana karanın nasıl görüneceğini belirleyeceksiniz. Köprülerle birbirine bağlanan küçük adalardan oluşan bir takımada bile olabilir.

Farm Land'i ne kadar uzun süre oynarsanız, işletmenin kapladığı bölge o kadar büyük olur. Geliştiriciler ana karakterin hareket etmesini kolaylaştırmak için ulaşım sağladılar, bu küçük bir motosiklet.

Bu geniş bölgede çok sayıda atölye ve diğer üretim binaları inşa edebilirsiniz; ayrıca bitmiş ürünler için depolara da ihtiyacınız olacak. Binaların iyileştirilmesi verimliliklerinin artmasına yardımcı olacaktır.

Üretilen ürünler diğer oyuncular-çiftçiler tarafından satın alınabilecek, bu nedenle ürün yelpazesini takip etmek ve en popüler ürünleri sunmak gerekiyor.

Temizliğin yanı sıra başka eğlenceler de var; evcil hayvan sahibi olma ve onunla oynama fırsatına sahip olacaksınız. Balık tutmaya gidebilirsiniz, bu sadece eğlenmenizi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda karınızı da artıracaktır.

Tatil günlerinde birbirinden değerli ödüllü eğlenceli yarışmalar sizi bekliyor. Geliştiriciler düzenli olarak içerik ve yeni özellikler eklemeye, güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmeye çalışıyor.

Oyun içi mağaza, çok çeşitli farklı öğeler ve değerli kaynaklar sunar. Satın alma işlemlerini oyun içi para birimini veya gerçek parayı kullanarak ödeyebilirsiniz. Satış günlerinde müşteriler indirim bekleyebilir.

Günlük ödüller almak istiyorsanız günde en az birkaç dakikanızı oyunu oynamaya ayırdığınızdan emin olun.

Çiftlik Arazisi internete ihtiyaç duyuyor; neyse ki artık telekom operatörlerinin kapsama alanı dışında neredeyse hiçbir yer yok.

Çiftlik Arazisi bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Dünyanın en başarılı çiftliğiyle kendi kıtanızı yaratmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more