Yer imleri

Çiftlik Müdürü 2021

Alternatif isimler:

Farm Manager 2021, türün en iyi oyunlarından biridir. İnanılmaz gerçekçi grafikler, kendinizi oyun atmosferine kaptırmanıza ve gerçek bir çiftçi gibi hissetmenize yardımcı olacak. Oyun, kesinlikle görülmeye değer, şaşırtıcı derecede güzel manzaralara sahiptir.

Oyunun başında, bu türdeki oyunlarda her zaman olduğu gibi, iyi gitmeyen küçük bir çiftliği miras alırsınız. Çiftliğiniz en hoş manzara olmayacak. Ahırın çatısı yıkılmış, cılız barakalar. Her yerde çöp ve yarı çürük saman. Kollarını sıvayıp temizliğe başlaman gerekecek ama buna değer.

Oyundaki olasılıklarınız çok çeşitli. Yapabilirsiniz:

 1. Ağaç dikmek
 2. Madencilik
 3. Fabrikalar ve fabrikalar inşa et
 4. İşçileri işe alın ve onlar için evler inşa edin

İşte sizi bekleyen şeylerin kısaltılmış bir listesi.

Geliştiriciler ayrıntılara büyük önem verdi, her şeyde hissediliyor.

Sürekli ve mevsimlik işçileri işe alırken, yaşayacakları işyerlerine özen gösterin. İşçilerin ücretlerini ve çalışma gününün uzunluğunu siz belirlersiniz. Becerilerini geliştirmeleri için onları eğitime gönderin veya kovun. İşçilerin dinlenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Memnun olmayan bir çalışan izinsiz olarak işyerinden ayrılabilir, hatta işletmeye zarar verebilir.

Hayvan yetiştirirken hayvanların sağlığını kontrol etmeniz gerekir. Bunu yapmak için bir veteriner istasyonu inşa etmeniz gerekir.

Yetiştirme için oldukça fazla sayıda canlı var:

 • Arılar
 • Keçi
 • Tavuklar
 • Türkiye
 • Ördekler
 • Kazlar
 • İnekler
 • Balık
 • Yaban domuzları ve bıldırcınlar

Bu tam bir listeden çok uzak, devekuşları bile üreme için uygun.

Binaların ve özellikle fabrikaların inşası, elektrik şebekesinin kapasitesinin böyle bir genişleme için yeterli olup olmadığının dikkate alınmasını gerektirir ve pahalı yükseltmeler gerekebilir. Binalar taşınamaz, her şey hayattaki gibidir.

Tarla makineleri alınıp satılabilir. Çiftliğin henüz çok parası yoksa, kullanılmış ekipman satın almaya değer olabilir, daha küçük bir kaynağa sahiptir, ancak maliyeti çok daha düşüktür. Ekipmanın kesintisiz çalışması için bir garaj inşa etmek ve iyi bir tamirci kiralamak çok arzu edilir.

Saha işleme, bundan sorumlu işçiler atanarak otomatikleştirilebilir. Oyunda inanılmaz sayıda bitki türü var. Oyun çok gerçekçi olduğu için bazı bitkiler en iyi seralara ekilir. Burada mevsimler değişiyor. Şiddetli yağmur veya dolu olması durumunda kötü hava ekinleri olumsuz etkileyebilir. Yıldırım düşmesi yangına neden olur ama merak etmeyin bu durumda itfaiyeciler yardımınıza koşacaktır.

Çiftlikten üretilen tüm malları çıkarmak için bir lojistik merkeze ve nakliyeye ihtiyacınız olacak.

Çiftlik Yöneticisi 2021'i oynamak bir süre sonra bile ilginç olacak. Siz ilerledikçe görevlerin karmaşıklığı da artacaktır. Çiftliğiniz büyüdüğünde ve büyük bir işletme haline gelse bile, her zaman yapacak bir şeyler olacaktır.

Farm Manager 2021 ücretsiz indir çalışmayacak, oyun ilgiyi hak ettiği için çok üzgünüz. Ancak üzülmeyin, oyun Steam oyun alanından veya resmi web sitesinden satın alınabilir.

Hemen oynamaya başlayın, çiftliğin yardıma ve bilge bir lidere ihtiyacı var!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more