Yer imleri

çiftlik çılgınlığı 2

Alternatif isimler:

çiftlik çılgınlığı 2, çiftçilik oyununun yeni bir parçasıdır. PC ile oynayabilirsiniz. Grafikler ilk bölümde olduğu gibi çizgi film tarzında çizilmiş. Mükemmel seslendirme ve neşeli müzik, oyuncuları memnun edecek.

Minimum sermaye ve neredeyse tamamen ekipman ve bina yokluğu ile başlamanız gerekecek. Ancak bu sadece oynamayı daha eğlenceli hale getirir. Geleneksel olarak, geliştiriciler oyuna net ve çok uzun olmayan bir eğitim vermeye özen gösterdiler. Bu, yüklediğiniz ilk çiftlik oyunu olsa bile, kolayca çözebileceksiniz.

Oyun alanı oldukça küçük ama bu iş miktarını azaltmıyor:

  • Hayvanları sahiplen ve onlara bak
  • Sebze ve meyve yetiştirmek
  • Satılık yiyecek üretin
  • Çiftlik evini düzeltin ve ahırı genişletin
  • Makine ve bahçe aletleri satın alın

İlk bakışta oyun basit gibi görünse de sizi meşgul edecek her şeye sahip. Ana görev, daha fazla para kazanmak ve yıkık bir evi ve küçük bir bahçeyi büyük bir çiftliğe dönüştürmektir.

Yalnızca yetiştirilen ürünlerin ticaretini yapmak çok karlı değil, onlardan lezzetli yemekler pişirirseniz en büyük kar elde edilebilir. Birçok tarif var ve dilerseniz pişirmeye dikkat etme fırsatınız olacak. Koyun yünü, kumaş üretimine ve ondan giysi dikilmesine izin verecektir.

Markette veya mağazada dilediğiniz ürünleri satabilirsiniz. Ürüne bağlı olarak, elde edilen kâr her iki durumda da çok farklı olabilir.

Yavaş yavaş, çiftliğinizin seviyesini yükselttikçe, yeni teknolojilere ve hatta daha fazla üretim seçeneğine erişim elde edeceksiniz.

Toplamda, bu durumda geliştirme yolunda 60'tan fazla seviye bulacaksınız. Yeni binaların inşasına ek olarak, mevcut binaların iyileştirilmesi mümkün olacaktır.

Kafes, yönetimi kolay olacak kadar kompakttır. Doğru binayı bulmak için devasa meydanları kaydırmanıza gerek yok. Sahip olduğunuz her şey nispeten küçük bir alanda bulunur.

Oyun oldukça gerçekçi. Zararlıların görünümünü kaçırmamak için ekinleri izleyin ve bunun için cömert bir hasatla ödüllendirileceksiniz. Nakliyenizi yükseltin, başlangıçta basit bir vagondur, ancak zamanla onu modern bir yüksek hızlı kamyonete yükseltme fırsatınız olur.

Çiftlik mani 2 oynamak ilginç olacak çünkü günün saat değişikliği uygulandı. Yapılan tüm işler döngüseldir ve bu nedenle rutin işlerle uğraşmak sizi rahatsız etmez.

Ana aktiviteye ek olarak, görevi gizli nesneleri tespit etmek olan yerleşik oyunu oynayarak zaman geçirebilirsiniz. Yüksek seviyelerde bitki örtüsünün arasına gizlenmiş koyunları bulmak oldukça zor olacak ama başarırsanız bir ödül bulacaksınız.

farm mania 2'yi PC'ye ücretsiz indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz. Fiyat semboliktir ve oyun genellikle satışlarda bulunur.

Bir kır çiftliğinin sahibi olmak istiyorsan hemen oynamaya başla!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more