Yer imleri

Birlikte Çiftçilik Yapın

Alternatif isimler:

Farm Together, PC için eğlenceli bir çiftçilik oyunudur. Bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Karikatür tarzı 3d grafikler birinci sınıf değil ama iyi. Seslendirmeler oldukça kaliteli.

Küçük bir çiftlikle oynamaya başlayın ve onu gelişen bir işletmeye dönüştürün.

Bu kategorideki birçok oyun gibi, oyuncu başlamadan önce ana karakterin görünümünü seçebileceğiniz bir karakter editörü sizi bekliyor. Bundan sonra, oyun için gerekli becerilerde ustalaşmak için küçük bir eğitimden geçmeniz gerekiyor ve başlayabilirsiniz.

  • Karakter için uygun bir yuva oluşturun
  • Meyve ağaçları dikin
  • Tarlaları ekin ve ne isterseniz onu yetiştirin
  • Aletlerinizi geliştirin
  • Üretilmiş ürünleri satmak

Çiftliğinizin nasıl görüneceği size kalmış. Herhangi bir kısıtlama yoktur, binaları, dekor öğelerini ve hatta alanları istediğiniz gibi düzenleyin. Çiftliğe bir kişilik kazandırın, onu bölgedeki diğer tüm çiftliklerden farklı kılın.

Komşularınızla tanışın ve onlarla arkadaş olun veya arkadaşlarınızı oynamaya davet edin.

Arkadaşlarınızla çiftçilik yapabileceğiniz bir kooperatif modu mevcuttur. Böylece, herkes kendi faaliyet türünden sorumlu olduğunda sınıfları paylaşma fırsatına sahip olacaksınız. Dönüşümlü olarak herkesin sevdiği işi yapmasını ve oyunun asla sıkılmamasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kazanç çok daha yüksek olacaktır.

Fakat tek başına oynamak da eğlencelidir ve bazı kişiler tekli modu daha çok beğenebilir.

Çiftliğin büyümesiyle birlikte envanterin de iyileştirilmesi gerekiyor. Daha iyi bir araç, işi daha hızlı bitirmenize yardımcı olur. Zamanla, işin çoğunu birkaç dakika içinde yapabileceğiniz bir traktör satın alma fırsatına bile sahip olacaksınız.

Yollar inşa edin, böylece araçlar çiftlikte daha hızlı hareket edebilir. Çitler, evcil hayvanların kaçmasını önleyecek ve çiftliği istenmeyen ziyaretçilerden koruyacaktır.

Bir evcil hayvan alın ve Farm Together oynarken kendinizi yalnız hissetmeyin. Onunla oynayın ve her yere yanınızda götürün.

Karakterin görünümünde değişiklik yapmak veya traktörün görünümünü değiştirmek istiyorsanız, bunu istediğiniz zaman yapma imkanına sahip olacaksınız.

Oyunda mevsim değişikliği var. Bu, verimi ve iş miktarını etkiler.

Oyunda zaman sürekli akıyor, game'yi kapatıp işinize dönseniz bile dönüşünüzde dikkatinizi bekleyen birçok yeni görev olacak.

Evinizi dekore edin. İçeriye girer girmez zaman yavaşlıyor ve mini oyunlar oynama ya da konutun duvarlarının rengini seçme zahmetine ara verme fırsatı buluyorsunuz.

Oyun, çiftliğinizi dekore etmek için daha fazla seçenek ve daha ilginç görevler eklemek için periyodik olarak güncellenir.

Farm Together'ı PC'de ücretsiz indirin, ne yazık ki başaramayacaksınız. Oyunu Steam'den veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz. Genellikle oyun, çeşitli satışlara katıldığı için sembolik para karşılığında kullanılabilir.

Oyunu yükleyin ve çiftliğinizi tek başınıza veya arkadaşlarınızla büyütün!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more