Yer imleri

Çiftlik Kasabası: Küçük kasaba ve kasaba yakınında mutlu köy

Alternatif isimler: Çiftlik Kasabası: Küçük kasaba ve kasaba yakınında mutlu köy

Classic oyunu Çiftlik ve Şehir: şehir yakınlarındaki bir çiftlik - iyi bir çiftlik.

We neşeli ve renkli bir proje foranj Çiftliği ve Şehir sunuyoruz: şehir yakınlarındaki bir çiftlik iyi bir çiftliktir. Android'deki bu sıradan oyun her zaman yanınızda olacak, böylece Margaret ve Peter'a her an bakabilir ve yeni bir görevle onlara yardımcı olabilirsiniz. Çiftlik için büyüleyici bir bakım süreci bulacaksınız. Komik küçük hayvanlar, zengin bitkiler, kokulu çiçekler ve misafirlere bakabileceğiniz her zaman misafirperver arkadaşlar. Mutlu bir ailenin parçası olmak için, zaman Ferma ve Şehir: şehir yakınlarındaki bir çiftlik - indirmek için iyi bir çiftlik, çünkü tamamen ücretsizdir. Ve bir süreci hızlandırmak istiyorsanız, gerçek parayla satın almak mümkündür. Telefonunuzun yeni eğlence için yeterli alana sahip olmaması durumunda, Farm and the City'yi (şehir yakınındaki bir çiftlik) bilgisayardaki bir çiftlikte indirebilirsiniz. Artık yatakta çalışmaya başlamak için herhangi bir engeliniz yok.

Hadi bahçeye gidelim.

Bir parmağınızın monitörde basması, olgun buğday, mısır, elma, her çeşit meyveleri, sebzeleri, meyveleri, yumurtaları ve sütü zengin bir hasat toplar. Bitki lüks güller, çiçek yatakları, bitki tavuk, kuzular, domuzlar, inekler ve diğer hayvanlar üzerinde inanılmaz çiçekler ekmek.

Çiftlik Çiftliği ve Şehir: Şehir yakınındaki bir çiftlik - iyi bir çiftlik için, bu:

Ana script düzenli olarak güncellenen

As, oyuncular oyunla asla sıkılmaz.

  • Parlak 3D graphics
  • 10001Kullanıcı ile iletişim
  • Bitki, hayvan ve olanakların çeşitliliği
  • Dondurulmuş bitkiler
  • Pazarında
  • İnşaat yapıları ve iyileştirme çalışmaları
Bu nedenle, bunun için yararlı hediyeler almak için farklı görevleri yerine getirmek gerekir.

Subject Ferma ve Şehir: şehir yakınlarındaki bir çiftlik - çiftlik avlusunda bir metropol ile kırsal bölgeyi birbirine bağlar. Şehrin sakinlerini mutlu etmek için lezzetli ve taze ürünlere ihtiyaçları var. Sütün sütünü, hoş kokulu çilekli ya da tatlı bir havuç kim reddeder? Ancak sadece kaynak ürünler köyler için ünlü değildir. Bir kez denediyseniz, elmalı turta fırından ne kadar lezzetli olursa olsun, asla unutulmaz. Tahmin ettiğiniz gibi, sadece ekinleri büyütmekle kalmayacak, aynı zamanda bitmiş ürünlere dönüşecek. Bu sadece bunun için başlangıç ​​sermayesi olarak paraya ihtiyacın olacak. Yavaş yavaş, ekmek pişirmek, tereyağını kızartmak, peynir ve diğerlerini pişirmek için erişilebilir binalar olacaktır.

Thus, kasaba halkının ihtiyaçları artacak ve daha fazla mal üretmek zorunda kalacaksınız. Malların teslim edildiği ambarın da sürekli olarak genişlemesi gerekiyor, ama eğer hiç bir yer kalmadıysa, raflarda uzun süre ihtiyaç duymadan ya da fazla birikmiş olanları görün. İhtiyacınız olan bir şey olduğu ve satıştan gelir alacağınız bir şeyleri sıraya koyma, piyasaya fazlalık gönderme, zamanı. Tüm endüstrileri maksimum seviyeye getirmeyi, bir ticaret ağı oluşturmayı, metropol sakinlerini gerekli kılmayı ve oyuncular arasında arkadaş bulmayı başarırsanız, Çiftlik Kasabası belediye başkanlığı unvanının ana amacına ulaşırsınız.

3 yaşından itibaren farklı yaştaki oyuncular gibi

Game Çiftlik oyuncuları. Anlaşılabilir, güzel, gelişiyor. Zorluk durumunda, yardım için geliştiriciyle her zaman iletişim kurabilir ve sorun çözülecektir. Benzer şekilde şirket, değiştirmek istedikleri, takviye etmek, geliştirmek istedikleri oyuncuların isteklerini dikkate alır. Böyle bir destekle, en iyi çiftlik oyuncaklarından birinin önünde heyecan verici saatler geçirebilirsiniz. Oynamaya başlama zamanı!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more