Yer imleri

çiftlik işi

Alternatif isimler:

Farmcraft, PC'nizde oynayabileceğiniz minecraft tarzı bir çiftliktir. Minecraft için tipik bir kübik stilde 3d grafikler. Seslendirme yüksek kalitede olup herhangi bir şikayete neden olmamaktadır. Müzik hoş, zamanla rahatsız etmiyor.

Oyunda gerçek bir çiftçilik yapmanız gerekiyor. Taviz yok, tüm işler gerçekte olduğu gibi pratik olarak gerçekleştirilir.

Oyunda başarılı olmak kolay değil ve zaman alıyor ama muhtemelen çoğu kişi bu gerçekçiliği beğenecek.

Her çiftlikte olduğu gibi bu oyunda da pek çok şey sizi bekliyor:

  • Tarlaları ekin ve zamanı geldiğinde hasat edin
  • Yeni üretim binalarını yükseltin ve inşa edin
  • İşinizi kolaylaştırmak için ekipman satın alın
  • Ticari çiftlik ürünleri

Bütün bunlar ve çok daha fazlası oyun esnasında sizleri bekliyor. Farmcraft oynarken tüm incelikleri öğreneceksiniz.

Oyun zor değil ve çocuklar bile oynayabilir ama başlamadan önce öğrenmenin kesinlikle kimseye zararı olmaz. Geliştiriciler, böyle bir oyunu ilk kez görseniz bile öğrenme sürecini olabildiğince kısa ve anlaşılır hale getirmeye çalıştılar.

Çiftliğin nasıl görüneceğine, tarlaların ve binaların yerlerinin nasıl olacağına siz karar verin. Ek olarak, hangi bitkileri yetiştireceğinize dair bir seçim yapmanız gerekecek.

Oyun, kalıcı bir İnternet bağlantınızın olmasını gerektirmez, onu kurarak istediğiniz zaman çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Grafikler herkesin hoşuna gitmeyebilir ama mutlaka memnun kalacaklar vardır. Karikatürize ama kübik, basitleştirilmiş bir görünümü var. Daha önce minecraft oynadıysanız, bu durumda görüntü sizi şaşırtmayacaktır.

Burada bir çok tarım makinesini göreceksiniz. Tüm modeller, BlockWorks ve John Deere ile işbirliği içinde tasarlanmıştır. Muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, her traktörün veya diğer ekipmanın gerçek dünyada benzer özelliklere sahip mevcut analogları vardır. Bu, oyuna aktarılan gerçek bir tekniktir.

Çiftlik oyunları geliştiricilerinin çoğu, oyuncuların çok fazla ayrıntıya girmesine gerek kalmaması için oyunu olabildiğince basit tutmaya çalışır. Bu oyunun geliştiricileri, maksimum gerçekçilik yolunu seçerek diğer yoldan gittiler. Bu, oyuna olan ilgiyi artırdı ve birçok kişinin bir çiftçinin gerçek işinin ne olduğunu göstermesine olanak sağladı. Oyun sırasında rahat bir ortamda bulunurken çok şey öğrenebilirsiniz. Bu şekilde pratik beceriler kazanamayacaksınız, bu anlaşılabilir bir durum ama ilginç bir oyunda eğlenirken teorik bilgi alacaksınız.

Farmcraft'ı PC'de ücretsiz olarak indirme imkanı maalesef yok. Bu oyunu geliştiricilerin web sitesinden veya Steam portalından satın alabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak almak istiyorsanız cesaretiniz kırılmasın, zaman harcadıktan sonra kesinlikle indirimlerden birinde çok az parayla satın alacaksınız.

Minecraft evren oyunlarını seviyorsanız veya çiftçilik hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu eşsiz fırsatı kaçırmayın ve oyunu hemen kurun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more