Yer imleri

Farmerama

Alternatif isimler: Farmerama

Farmerama Online & ndash; Parlak, renkli ufuklar ve karakterlerle çeken bu ücretsiz tarayıcı oyunu. Burada kır evi ve çiftliğin & hellip bakımı, dışarıda serbest zaman geçirebilirsiniz; Online Oyun & nbsp; Farmerama size güçlerin bu maksimum sayıda uygulayarak değil, bir ev yönetebilirsiniz öğrenmek için izin verir.

nbsp;

Bu heyecan verici oyunu istemci kurulum gerektirmeyen ve herhangi bir tarayıcı kullanılabilir değil. Eğer oyunu başlatmak için gereken tüm bu Farmerama online kayıt olduğunu.

nbsp;

OnLAN oyun Farmerama kayıt için iki yol sağlar:

1. Doğrudan siteden. Ana sayfada, bir takma ad (isim), şifre, e-posta adresinizi girin doğum tarihi girmek ve oyun kurallarına ilişkin anlaşmayı kabul etmek istediğiniz bir kayıt alanları vardır. Farmerama bittiğinde oyunda bu tarihi, size oyun devam edebilirsiniz.

2. Bir sosyal ağ sayesinde. Eğer bir Facebook hesabınız kayıtlı varsa, bu bir oyun hesabının kayıt olarak kullanılabilir: ana sayfadaki kayıt formunu Facebook simgeye tıklayarak, o katılıyorum, hesabınıza erişmek için rıza girişinizi girmeniz istenecektir bir pencere açmak ve üzerinde Facebook ile bu Farmerama Kayıt. Şimdi online Farmerama oynayabilirsiniz!

nbsp;

Henüz karar vermedim olanlar için, bu hesabınızı ya da değil, & nbsp kayıt değer olduğu; oyun Farmerama Online kayıt için bir öneri ardından size deneme süresinin sona ermesinden sonra, gelecekteki çiftçi olarak kendinizi deneyebilirsiniz hangi bir ücretsiz deneme oyun sunmaktadır. Yani belirlenen! & Nbsp;

nbsp;

ilk kez oyuna gidiyor, NPC (baykuş) ilk birkaç atamaları verecektir. Daha sonra ekim yapmak, hasat için gerekli olacak, hala birkaç komik ama öğretici görevleri vardır. & Hellip; Ama bu sadece başlangıç. Ardından, oyun & nbsp oynayacak, Farmerama çevrimiçi, çeşitli ağaçlar, sebze ve bitkileri ekim yapan, dikkat çekmek ve onların topraklarını sulama, hasat meşgul büyümek ve hayvan besleme. & Nbsp;

nbsp;

Belli bir düzeye ulaşacağını zaman

, oyun Farmerama iyi sebze bahçesi için, yanı sıra diğer birçok yarışmalarda yarışmalara katılmak için izin verir. Görmek ve diğer insanların oyuncular onun ne düşündüğünü öğrenmek için siz de bahçenizi koyabilirsiniz.

nbsp;

Tyulpesso ve zelepenni -

Farmerama online oyun, kendi para birimi & nbsp vardır. Bu nedenle, siz işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

nbsp;

Farmerama online oyun çiftlik bir gelişme düzeyini, modern bir artış, dikim ve toplama bitkiler için verilen tecrübe sayesinde vardır. Her yeni seviyede yeni bitki ve hayvanlara yeni mevcuttur. Yani Farmerama oyun sıkıcı değil!

nbsp;

Play & nbsp; Farmerama doğal değil ücretsiz, komşu çayırları flört olabilir. Böyle bir çalışma ödenecektir.

nbsp;

Farmerama sadece evde oturmak değil, aynı zamanda başka uygun bir yerde, örneğin, ofiste ya da (internet erişimi olan) bazı rahat restoranda oturan olamaz Çevrimiçi oyun.

nbsp;

Ama daha iyi Farmerama iyi oynamak nasıl hakkında konuşmak bir sürü, en azından bir kez denemek Ne! & Nbsp;

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more