Yer imleri

çiftçilik hayatı

Alternatif isimler:

Farming Life çok güzel bir çiftçilik simülasyon oyunudur, bu türün en ilginç oyunlarından biri olmak için her şeye sahiptir. Oyun mükemmel grafiklere ve göze batmayan müziğe sahiptir. Köy yaşamının pastoral görüntüsü barışı çağrıştırır ve aynı zamanda oyunun oldukça heyecan verici bir ekonomik bileşeni vardır.

Oyunun en başında Sam ve Linda ile tanışacaksınız. Banliyöde küçük bir çiftlikleri var. Çiftliklerinde işler iyi gitmiyor. İşleri yoluna koymak için akıllı rehberliğinize ihtiyaçları var. Oyunda yapacak çok şey var, kesinlikle yapacak bir şeyiniz olacak:

  • Tarlalar için arazi açmak için ağaçları kesin.
  • Meyve ağaçlarının dikilmesi ve hasat edilmesi.
  • Gerekli ekipmanın satın alınması.
  • Tarım ekipmanları, hangarlar ve hatta değirmenler yerleştireceğiniz işçiler, hangarlar için evler inşa edin.
  • Şehir pazarında ürün ticareti.
  • Arı yetiştirmek ve bal toplamak.

Ve bu tüm vaka listesi değil, sadece ana olanlar, aşağıda bununla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Anladığınız gibi, küçük bir çiftlikten müreffeh bir işletmeye giden zorlu bir yol sizi bekliyor. Zamanla, acı sos üreten bir fabrika, bir fırın ve çok daha fazlası gibi çeşitli ürünlerin kendi üretiminizi açabileceksiniz. Ürünleri teslim edebileceğiniz yeni bir kamyon alın. Çiftlikte çeşitli işleri yapmak için onlarca farklı traktör ve biçerdöver. Hatta yakınlardaki küçük bir kasabada kendi kafenizi bile açabilirsiniz. Şehir yarışmasına katılarak kazanmayı başarırsanız yeni siteler edinme fırsatı yakalayın. Gereksiz ağaçların bulunduğu alanı temizlerken meyve ağaçları olup olmadığına dikkat edin, onları bırakıp meyve toplamak daha akıllıca olabilir.

İşçi değişiminde, çiftlik için işçileri seçin. Hangi becerilere sahip olduklarını ve ne kadar kazanmak istediklerini dikkatlice inceleyin. Çiftliğin gelirinden onlara ödeme yapacağınız için bu iş hakkında akıllı olmalısınız. Farming Life oynadığınızda, çiftliğin ve ticaretin olağan gelişimine ek olarak, çeşitli görevleri tamamlamanız ve yerel sakinlerin ihtiyaçlarını karşılamanız gerekecek. Bu, çiftliğinizi genişletmenin doğru yolunu bulmanıza ve para ve kaynak kazanmanıza yardımcı olacaktır. Gerçek hayatta olduğu gibi, çiftliğinize haşere sürüleri girecek. Onlarla zamanında ilgilenmelisiniz, aksi takdirde şirketinize ciddi zararlar verebilirler. Her tarla ve ahır, araçların geçebileceği araba yollarıyla inşa edilmelidir. Onları yönlendirmeyi unutmayın.

Oyun rahat ve rahat bir atmosfere sahiptir, hiçbir yere acele etmeye gerek yok, dekor öğelerinin seçimi sizi uzun süre meşgul edecek ve kedi ve köpek eğlenecek.

Farming Life ücretsiz indir maalesef çalışmayacak. Oyun Steam oyun alanından veya resmi web sitesinden satın alınabilir. Oyunun kendisine ek olarak, epeyce eklemeler mevcut, bu nedenle boş zamanlarınızda dinlenirken uzun süre yapacak bir şeyiniz olacak. Hemen bir çiftlik inşa etmeye başlayın, sakin bir banliyönün hoş atmosferi ve göze batmayan işler sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more