Yer imleri

Tarım Simülatörü 20

Alternatif isimler: Farming Simulator 2020, FS 20, FS 2020

Farming Simulator 20 eski hikayenin yeni devamı

FS 20 oyunu dünyaca ünlü simülatörün küçük kardeşidir. Neden daha küçük? Oyunun 20. versiyonu piyasaya sürüldü ve akıllı telefonlar için uyarlandı. GIANTS Software, geliştiriciler ve içerik oluşturucular, her üç yılda bir Android ve iOs cihazları için yeni bir sürüm yayınlar. Her yeni sürümde, olası işlevselliği genişletmeye ve yeni bir şey eklemeye çalışıyorlar. Bu sefer bir istisna değil. Tabii ki oyunun mobil versiyonu PC'deki tam teşekküllü Farming Simulator'dan daha basit ancak favori simülatörünüzü oynamak için yanınızda bilgisayar taşımanıza gerek yok.

Çiftçilik simülatörü 20. Tarım sürecinin özellikleri

Farming Simulator 20 sadece bir çiftlik hakkında değil, aynı zamanda girişimcilikle ilgili bir oyundur. Gerçekten de, mahsul ve hayvan yetiştirmenin ana işine ek olarak, gelirinize de dikkat etmelisiniz. Ve bu ekonomi ve maksimum karı elde etmek için eylemlerinizi düşünmeniz gerekiyor. Oyundaki herhangi bir ürün, uluslararası pazarlarda satılır ve satın alınır. Tüm ürünlerin teklifleri vardır ve fiyatlar zaman zaman değişebilir.

Ama en ilginç olana geri dönelim. Farming Simulator 20 oyununun PC'deki mekaniği, olan bitenin gerçekçiliğini gösteriyor. Mısır yetiştirmek için bir parça toprak, mısır tohumları, ekilecek ekipman satın almanız ve ardından hasat etmeniz gerekir. Ek olarak, daha iyi bir etki için gübreler kullanılabilir.

Bir traktör satın alıyoruz, örneğin bir ekme makinesi gibi gerekli ekipmanı ona takıyoruz ve tarlaya gidiyoruz, ekiyoruz, gördüğünüz gibi her şey oldukça gerçekçi. Çiftliğiniz büyüdüyse ve tek başınıza her şeye ayak uyduramıyorsanız, oyunun bu işlemi otomatikleştirme seçeneği vardır. Hasat olgunlaşır olgunlaşmaz toplar ve daha fazla satış ve satış için depoya götürürüz. Burada ilk paranızı kazandınız. Ekim için daha fazla arazi, hayvanlar, iş için ekipman satın alabilir veya yeni teknolojiler öğrenebilirler.

FS 20, bilenlerine neler sunuyor?

  • Küresel tarım üreticilerinden 100'den fazla türde makine ve alet satın alın.
  • Toprağınızda 10'dan fazla ürün türü yetiştirerek ve satarak kazanın (pamuk, yulaf, mısır, kolza tohumu, ayçiçeği, fasulye vb.).
  • Hayvanları (inekler, koyunlar, atlar, domuzlar) yetiştirin ve büyütün.
  • Ayrıntılı peyzaj restorasyonu ile Kuzey Amerika'nın uçsuz bucaksız topraklarını keşfedin.
  • Artık daha fazla gerçekçilik için araçları doğrudan kabinden kontrol edebilirsiniz.
  • Atların bakımı için yeni işlevsellik, çünkü onlar bizim dostlarımız, tıpkı köpekler ve kediler gibi. Gerçek bir vahşi aygır üzerinde bölgenizde dolaşan gerçek bir kovboy gibi hissedin.
  • Herhangi bir cihazda rahat bir oyun için optimize edilmiş grafikler.

PC için Farming Simulator 2020 nasıl indirilir?

Oyun, Android / iOs işletim sistemi altındaki mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Herhangi bir marketten indirilebilir. Lütfen oyunun ücretli olduğunu unutmayın. Oyuncuların ortalama puanı 3'tür. 5 üzerinden 8 0, bu korkutucu. Ancak herhangi bir oyuncunun oyunu belirli bir süre deneme şansı vardır ve beğenmezseniz paranızı geri alırsınız.

Türün gerçek bilenleri için PC'ye indirmek mümkündür. Bunu yapmak için, bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza bir emülatör yüklemeniz ve bunun içinde Farming Simulator 20'yi indirip yüklemeniz gerekir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more