Yer imleri

Farming Simulator 2011

Alternatif isimler: Farming Simulator 2011
Bu oyun dünya çapında ünlü oldu ünlü simülatörü, bir devamıdır. Resmi oyun sitesinde veya bu özelliği sunan başka sitelerde

Online oyun Farming Simulator 2011 indir.

Tarım Simülatörü 2011 olası indirme ve ücretsiz indirme Farklı oyunlar ve diğer ses ve video dosyalarını sağlayan torrent sitede. Eğer oyuna başlamadan önce

Ayrıca, Tarım Simülatörü 2011 video ile ilgili siteye bakmak için fırsat var. Bu, oyun Tarım Simülatörü 2011 tüm özelliklerini geçti belki burada soruların cevaplarını bulacaksınız.

Bundan sonra, onun parametreleri oyunun gereksinimlerini karşılamak olmadığını, bilgisayarınızın işlevselliğini kontrol:

Sırayla bilgisayarınıza satın almak ve yüklemek gerekir Farming Simulator 2011 oynamaya başlamak çok

Oyunu müşteri online oyun Farming Simulator 2011, özgür değildir.

Farming Simulator 2011 yılında çeşitli çiftlik işinde meşgul olacaktır. Çiftlik hayvanları için gıda büyümek, onu beslemek, yeni hayvan satın almak, onlar en rahat koşulları yaratmak: Eğer hayvanlar için bakım gerekir.

Hayvancılık ek olarak farklı bir kültürü, hasat büyümek ve döller, pulluk ve ekmek var.

Sizin hayvanlar böyle bir inek gibi, size gelir getirecek süt verir, tavuklar alırsınız tavşan kürk ile yumurta bırakırlar. Büyük bir plantasyon yapmak çok para kazanmak ve en önemli tarım Farming Simulator 2011 olmak için kara küçük bir arsa yapmanız kendi benzersiz çiftliği kurmak Tarım Simülatörü 2011 Sizin görev. Çoklu kullanıcı modu

2) Yetenek.

5) asistanlar verilecektir.

6) yükleme makineleri Can.

Birlikte arkadaşlarınızla çiftlik Tarım Simülatörü 2011 hakkında online oyunu kaydol. Birlikte, çok daha ilginç oynayacak.

Onların tarlaları renkler, farklı kültürler üzerinde kendinize sanal bir tatil verin. Birlikte Tarım Simülatörü 2011 ile, bu doğa üzerinde olduğunu düşünün.

, Çiftlik geliştirin onların hayvanların ve bitkilerin bakmak, gerçek bir çiftçi olmak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more