Yer imleri

Farming Simulator 2013

Alternatif isimler: Farming Simulator 2013

Oyunu Farming Simulator 2013 zaten milyonlarca oyuncu tarafından sevilen tarım hakkında ünlü oyun devamıdır.

Online oyun Farming Simulator 2013 Eğer, oyunun resmi web sitesinden indirebilirsiniz ona lisans satın sahip veya bu erişimi sağlayan başka bir sitede. Ayrıca Tarım Simulator 2013 indir, popüler torrent aracılığıyla, ama önce bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor olabilir.

: Eğer Farming Simulator 2013 oynamaya başlamadan önce

bilgisayarınızın aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek gerekir Bu oyunda çeşitli bitkileri ekim ve hasat içindir güncellenmiş ve tamamen yeni tarım makineleri, çeşitli ekler.

Farming Simulator 2013 de çeşitli manzaralar türleri yanı sıra, bitkiler ve hayvanların çeşitliliği ile sizi şaşırtacak.

Tarım Simülatörü 2013 yılında (oluşturmak ve yük için) değişiklik araçlar ve kullanım ekipirovok kullanımını sizin için fırsatlar sunmaktadır.

Çaba minimum uygulayarak, zaman oldukça kısa bir süre içinde size gelir getirecek, olağanüstü güzel ve müreffeh çiftlik dönüştürerek, Tarım Simülatörü 2013 arazinin kendi küçük bir parça için bakım başlayın.

Satış, üretim ve hayvan yemi için diğer ürünler için bitkileri çeşitli büyütün. Eğer oyunda istemleri izlerseniz

, o zaman çok hızlı bir şekilde sürekli kendi başarıları için ödül alacak bir müreffeh çiftçi olacak. Dünya oyun Tarım Simülatörü 2013 en başarılı olma, sayı fermomanii fanlar katılın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more