Yer imleri

Farmtastic

Alternatif isimler: Farmtastic

nbsp; ,

Oyun Farmtastic & ndash; simülatörü ilkesine dayanan ilginç bir tarayıcı tabanlı oyundur.

Farmtastic Online & ndash; Eğer sadece tarım değil, aynı zamanda diğer faaliyetleri uğraşmak zorunda çiftliği, hakkında birçok oyunlardan biridir.

Farmtastic içinde tescil size Farmtastic oynamaya başlayacak, bundan sonra zor aşama, değil. Aşağıdakileri yapmanız gerekir kaydolmak için:

1. Oyun sitesi Farmtastic bulun.

2. Ana sayfada sol tarafında bir kayıt formu göreceksiniz. Kayıt & raquo; iki alt formu seçin ve laquo;.

3. Kullanıcı adınızı yazın.

4. E-posta adresinizi girin.

4

. Oyun için şifrenizi yazın. Şifrenizi en güvenilir yapmaya çalışın.

6. Önemli! Kayıt olduktan sonra oyunun tüm kurallarını kabul etmiş olursunuz.

7. Basın ve laquo; Kayıt & raquo; ..

nbsp;

İnternet tarayıcısı üzerinden Farmtastic oynayın. Bu nedenle, siz olun iyi internet konusunu ele almalıdır imzalamadan önce: İnternet hızını kontrol o saniyede 100 mega bit oldu arzu edilir.

Oyunda çeşitli etkinlikler ile karşı karşıya

Farmtastic sen oyna. Bir çiftçi olarak, arazi ve evinin, hayvanların dikkat çekmek için, ve çeşitli görevleri birbiri ardına gerçekleştirmeniz gerekir.

simülasyonda, farklı ürünleri satın Farmtastic ücretsizdir. İlk olarak, size bakmak zorunda olduğu için arazi küçük bir arsa, sahip olacaktır. Sen hasat, kir kazma, ineklerin süt gerekir - bu günlük hayatın bir parçası. Her gün yapmak çalışır.

profesyonel çiftçi olarak etkileyici bir küçük çiftliği içine bahçesinde açmak gerekir. Büyük çaba miktarını, & nbsp kullanarak; yakında bir destek almak ve çiftlikte gerekli tüm çalışmaları tamamlamak olacaktır. Buna ek olarak, çiftlikte onların hayvanlarının ve kuşların izlemek gerekir. Müşterilerin taze çekilmiş sebze ve mutlu inek taze süt istemiyor çünkü çalışma takvimi olarak, tabii ki, o da, ineklerin sağım olduğunu. Farmtastic bir çiftlikte sayısız sorunlar vardır. Sen buğday ekmek, ve daha sonra un ve satmak içine eziyet olabilir.

Çiftlikte Farmtastic renkli grafik sundu. Tüm karikatür tarzında - Sen hayvanlarla çalışma becerilerini kanıtlamak ve tüm bitkilerin gelişmek gerçeğine dikkat etmeniz gerekiyor. Sadece iş çok sayıda yaptıktan sonra iyi bir hasat elde edebilirsiniz. Sen çiftlikte Farmtastic sizi bekliyor birçok görevleri öğreneceksiniz. Sen çiftlikte yatırım yapmaya ihtiyacınız olacak.

Farmtastic çevrimiçi geliştirmek ve onların topraklarını geliştirmek için iş yapan edilebilir.

Çok zaman dikim sebze ve meyve, yanı sıra hasat ödemeniz gerekecektir.

binaların çeşitli satın almak ve satışı mal üretmek mümkün olacak.

Farmtastic çevrimiçi, tabii ki, nasıl bütün yetişkinler ve çocuklar hem gibi. Oyunda kaydol ve onun küçük plantasyon yaptı.

​​nbsp;

büyük müreffeh çiftlik küçük eşyalarını çevirin. Oyunda tüm tecrübe ve başarılarının sürpriz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more