Yer imleri

En Uzak Sınır

Alternatif isimler:

Farthest Frontier ekonomik strateji unsurları içeren şehir kurma simülatörü. Oyun, gerçekçi bir tarzda mükemmel grafiklere sahiptir. Müzik iyi seçilmiş ve zamanla rahatsız edici hale gelmiyor.

Oyundaki göreviniz, uygar dünyanın sınırındaki küçük bir yerleşimci grubunun hayatta kalmasını ve daha sonra refahını sağlamaktır. Size kontroller ve oyun mekaniği hakkında her şeyi anlatacak kısa bir eğitimden geçtikten sonra tüm hedeflere ulaşmak daha kolay olacak.

Sonra yapacak çok işiniz var:

  • En çok ihtiyaç duyulan binaları inşa edin
  • Bölgeyi fosil kaynakları için keşfedin
  • Uygun parsellerdeki arsa alanları
  • Şartlarınıza en uygun ürünü seçin ve yetiştirin
  • Köyünüzü çok katlı bir metropol haline gelene kadar genişletin

Bütün bunlar sadece ana faaliyetlerdir.

Farthest Frontier oynamaya başlamadan önce size uygun zorluk modunu seçin. En kolayında hoş bir idil olacak ve en zorunda her gün gerçek bir hayatta kalma mücadelesi olacak. Rölyef türünü ve iklim koşullarını belirleyin. Nasıl oynamayı sevdiğinize karar verin ve başlayın.

Nüfusun yaşamı için ana kaynak besindir. Toprağın iklim bileşimini analiz edin ve mevcut seçeneklerden hangisinin bu koşullarda en iyi şekilde büyüyeceğine karar verin. Hata yapmamak çok önemlidir çünkü daha fazla gelişme buna bağlıdır.

Zamanla gübre uygulayarak ve taşları kaldırarak tarlalardaki toprağı daha da iyileştirebileceksiniz. Yabani ot kontrolü de aynı derecede önemlidir.

Gıda sorunu çözüldükten sonra lojistiğe odaklanın. Oyun çok gerçekçi ve bu nedenle çiftliklerden mal teslimi yollar ve araçlar olmadan zor olacaktır. Ekipman üretimi ve günlük yaşamda ihtiyacınız olan her şey için fabrikalar ve fabrikalar inşa edin.

Sıhhi tesisat ve tıp da büyük önem taşımaktadır. Temiz su ve gelişmiş tıp olmadan, hastalık salgınları popülasyonunuzu vurabilir. Bu, daha fazla nüfus artışını büyük ölçüde karmaşıklaştıracak ve hatta muhtemelen ölüme yol açacaktır.

Teknolojilerinizi geliştirin, bu birçok temel kaynağı elde etmenizi kolaylaştıracak ve odağınızı diğer faaliyet alanlarına kaydırmanıza olanak sağlayacaktır.

Şehirdeki binaların çoğu yükseltilebilir. Bu, özelliklerini önemli ölçüde etkiler ve şehrin görünümünü büyük ölçüde değiştirir. Böylece köy yavaş yavaş yüksek teknolojili bir metropole dönüşecek. Toplamda, oyun ilerledikçe görünümü değişen ve gelişen 50'den fazla bina türü vardır.

Oyun öncelikle bir ekonomik strateji olsa da içinde savaşlara da yer var. Göreviniz, komşu ülkelerin ordularının bölgenizi işgal etmemesi için güçlü bir savunma oluşturmak için her türlü çabayı göstermek ve bir saldırı olursa, değerli bir geri tepme ile karşı karşıya kalacaklar.

Farthest Frontier PC'de ücretsiz olarak indirilebilir maalesef çalışmaz. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz.

Oyunu hemen yükleyin ve hayalinizdeki şehri vahşi doğada yaratmaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more