Yer imleri

Fiesta Online

Alternatif isimler: Fiesta

Fiesta Çevrimiçi & ndash; Ücretsiz kullanıcılar geniş bir yelpazede için erişilebilir MMORPG oyun istemci fi tarz. Yumuşak On Şirket Ons uzun orijinal fikirler için ünlü olmuştur. Ve şimdi sanal eğlence fanlar komik bir karikatür canlandırdığı ciddi olaylar birleştiren güzel yeni çevrimiçi ürün, keyfini çıkarabilirsiniz. En üst düzeyde oyunun grafikleri. Olur her şey gerçek izlenimi 3-D görüntü teşekkürler. Rüyalar ve büyü dünyasının en heyecan verici bir macera bekliyor ziyaretçi. Her an etrafında oturup olamaz pek çok görevler vardır. PvP ve PvE sistemi eşit derecede iyi gelişmiştir. Ve ruh için bir merhem olarak kalkınma, birçok kullanıcı yönünü seçme yeteneği. & nbsp katılın; tehlikeli savaşlara kazanmak için gizemli toprakların sakinleri için huzurlu bir iş sırasında eğlenceli vardır ve sadece böyle güzel bir evrende hayatın tadını çıkarın!

Fiesta Çevrimiçi oynamak, bir kaç soru yerleşmek zorunda kalacak önce. İlk olarak, bilgisayarın uygun yapılandırmasına olup olmadığını denetleyin. İkincisi, oyunu kontrol etmeniz gerekir Fiesta Çevrimiçi . Üçüncü olarak, karşıdan yükleme ve istemci yüklemeniz gerekir. Minimum sistem gereksinimleri listesi sadakatini memnun: Windows 2000 / XP, Pentium 4 Ocak. 6GHz AMD XP 2500+, AMD Athlon64 2800+ video GeForce MX 64mb, 9 x Direk uyumlu ses. 0, boş sabit disk alanı ve RAM 512 mb arasında 3GB. Fiesta Çevrimiçi Kayıt tür alanları ile bir form doldurarak içerir: isim, e-posta adresi, şifre, doğum tarihi, cinsiyet. Sonra da karakterin görünümünü oluşturmak ve otomat sınıfını seçebilirsiniz.

Fiesta , oyun savaşçı, büyücünün, itirafçı, oklar ve okey gibi bir dersleri sunmaktadır. Doğru seçimi yapmak için, neye benzediklerini bilmek gerekir.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Warriors, güçlü, cesur, inatçı ve kalıcı bulunmaktadır. Onlar mücadele becerileri ünlü ve yakın kesimlerde savaş önderlik yeteneği. Onların etkileyici fiziksel gücü size güvenen hissettiriyor.

2.. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; gizli elemanları üzerinde büyücüler kuralı. Bu yetenek, dünyanın diğer insanlardan ayıran budur. Ve başka yollarla kendileri için ayağa fiziksel mümkün onları çok güçlü etmeyelim.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Oklar herhangi rakibini korku ilham veriyor. Onların becerilerini çeşitli ve yaratıcı vardır. Ayrıca onlar doğanın güçleri katkıda bulunur. En uzun savaşlarda güvende hisseder. Bu savaşçıların her ekibe ihtiyacım var.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; itirafçı iyileşmek ve saldırı yeteneğini birleştirir. Onlar kurbanlar yoldaşlar yardım edebiliyoruz, ancak bunların düşmanları daha iyi yer almak için değil. Buna ek olarak, onlar bile kendi zararı, artan müttefiklerinin daha yapabilirsiniz.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sadece anında daha fazla zarar yapmak için farklı yetenek Joker. Dehşet içinde düşmanları atmak için zamanın biraz ihtiyacım var. Onlar yavaş yavaş gösterilen etkisi olan düşman bunker, asmak mümkün, çok çevik ve hızlı.

oyunu oynamak için Fiesta Çevrimiçi You will, seviyeleri ile hareket. Seviyesi yükseldikçe, daha güçlü bir karakter. Sen, pasif, aktif ve simya beceri pompa gerekecektir. Görevleri her türlü gerçekleştirin ve unvanı almak için zamanla mümkün olacaktır. Belirli bir başlık adınız takılı olduğunda Oldukça güzel.

Daha fazla Fiesta Çevrimiçi kendi evini aşk karşılamak ve evlenmek, inşa etmek için bir fırsat olarak güzel anlar vardır, halk ile eylemlerinin itibarını kazanmak için, güvenilir arkadaşlar buldum. Oynamak için aldı o kimse Fiesta Çevrimiçi can sıkıntısından şikayet etmedi! Senden önce, gerçekten fırsat çok açıyor! Yani boş zaman neşelenmek için bir şans olarak bu kaçırmayın çok heyecan verici bir deneyim! Her zaman ve her şans Mayıs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more