Yer imleri

Fifa 18

Alternatif isimler: FIFA 18

Fifa 18: En havalı futbol!

Çok, çok yakında, futbol taraftarları, stüdyoda Electronic Arts'ın oyun ürününün yeni sürümüne başlayacaklar. Fifa 18 oyunu süper gerçekçi bir futbol simülatörü. Sunumunu iki kez önde gelen Avrupa kulübü turnuvası Real Madrid'deki Cristiano Ronaldo'nun galibi olmayı başarmış bir oyuncu ile karşı karşıya bıraktı.

Oyun oyunu Fifa 18 platformlarda olacak:

 • Xbox One
 • ПК
 • Switch Nintendo
 • PS4 ve PS3
 • Xbox 360

Unique Teknolojileri

Real futbol taraftarları günün her saatinde izleyebilir ve sanal alanda oynarsanız, o zaman herhangi bir biçimde Doğal olarak, kapsamlı özellikleri ve güzel, ayrıntılı grafikleri olan yüksek kaliteli projelere öncelik verilir. Eşsiz Real Player Motion teknolojisini tanıtan FIFA 18, bu kadar eğlenceli olanlardan biri. Bu, yönetimin daha esnek ve esnek bir hale geldiği ve dolayısıyla Ronaldo'nun ve gerçek hayattan hiçbir şekilde farklı olmayacak diğer oyuncuların hareketlerini doğrudan etkileyeceği anlamına geliyor.

Düşmanla bire bir vuruş yapmak, saldırı yapmak, geçmek ve diğer hareketler artık çok daha doğru olabilir. Tecrübeli oyuncular hemen bunu hissedecek ve avantajlarından memnun kalacaklardır. Kolayca farkedilebilen korona saldırıları, dönüşleri, marka hareketleri ve bir futbolcuya dosyalama. Geliştiriciler neredeyse devrim niteliğinde bir atılım yaptı ve şimdi bir bilgisayar karakterinin hareket şekli sadece iç özellikleriyle değil aynı zamanda fiziksel verileriyle de doğrudan ilgilidir. Futbol dünyasından en iyisinin sizin için uygun olacağını hayal edin ve bunlardan herhangi birini takıma dahil edebilirsiniz.

Diğer oyun anları

Download Fifa 18 oyunun güzelliğini tecrübe etmek için ücretsiz olarak demo versiyonu olarak sunulacak. Hızlı Maç modu ve oyunun küçük bir bölümü mevcut olacak. Stüdyo haberlerine ve ön sipariş oyun tasarımına abone olmak mantıklı değil. Bunu yaparak, geri kalanın üç gün öncesinde Fifa 18'de oynayabileceksiniz. Aynı zamanda, 20 adet altın prim setine dahil başarılı bir başlangıç ​​için ek bonuslar ve eşyalar dahildir. 10 komut hemen kullanılabilir olacak:

 • Manchester City
 • Atletico Madrid
 • Real Madrid
 • Chelsea
 • Toronto
 • Bavariya
 • PSZH
 • Yuventus
 • Manchester United
 • Los Angeles Galaxy

Gerçekçilikten bahseden geliştiriciler, renk ve hayran standları eklemeyi unutmadılar. İnsanlar olmadan, herhangi bir oyun anlamını yitirir, ancak genellikle bu tür oyuncaklarda, bu konuya dolaylı olarak dikkat edildi, arka planda çığlık atan ve tamam olan bir şey var. Bu sefer her şey gerçek olacak: ilahiler, dalgalar, sahadaki uçuşta tuvalet kağıdı. Sektörlerdeki afişler de ortaya çıkacak, ayrıca izleyici bireylerin kendi yüzünü bulacak, kameralar sıralardan çekilecek ve büyük ekranda gösterilecek. İnsanlar satırlar arasında hareket edecek, alan çizgisine kadar koşacaklar. Bir oyuncu ön saflara koşarak ve taraftarların kollarına düşerek başarılı bir golü kutlayabilir. Harika değil mi?

Futbol hakkında 10000Talking uzun olabilir, ancak Fifa 18'i indirmek ve oyunun tadını çıkarmak daha iyidir. Oyuncular satın almak ve satmak, antrenörler ve diğer destek personeli kiralamak. Egzersiz yapın, oyuncuların sağlığına ve takım içindeki arkadaşça atmosfere dikkat edin. Futbol sadece birincilik ödülü mücadelesinde sahadaki takımların toplantısı değildir. Bu önemli bir an için hazırlık yapmak uzun ve zor bir iştir. Kendi yıldızlarınızı büyütün ve ünlü oyunculara zıtlayın. Kim bilir, tüm ordularla Cristiano Ronaldo'yu yaratabilen yetenekli bir koçun içinde uykulu olması mümkündür. Öğrenmenin zamanı geldi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more