Yer imleri

Son fantezi xv

Alternatif isimler: Final Fantasy XV: İmparatorluk, Final Fantasy 15: İmparatorluk

Final Fantasy XV: Empire - sevgili Fantasy dünyasında taktiksel bir strateji

Oyun Final Fantasy XV: Empire - ünlü Final Fantasy dayalı küresel haritada taktik bir strateji. Burada eylem bulamayacaksınız, sadece büyük orduların bölge ve zafer üzerindeki muazzam savaşları olacak. Krallığın efendilerinden biri olun ve diğer oyuncularla savaşın. Dünyanın işgalcilerine meydan oku veya kalenin savunmasını ele geçir. Siz karar verin, bir seçeneğiniz var ve bir ordunuz var. Devam et!

Başlarken

Oyuna ilk girdiğinizde, size krallığınızı gezdirecek olan Noctis tarafından karşılanacaksınız. Merkezde her şeyin merkezi olan kaledir. Geliştirin ve güçlü güçlendirmelerle yeni binaların kilidini açın. Sonra sizi farklı teknolojileri araştırmanıza izin verecek olan üniversiteye götürür: maceracı, ekonomi, savaş, savunma, kahraman. Araştırma, krallığın hayatının tüm alanlarını etkiler, yavaş yavaş çalışın ve takip ettiğiniz oyun stratejisinden başlayarak. Örneğin, savunma oynamaya alışkınsanız, savaş becerilerini aktif olarak öğrenmek mantıklı değildir. Ekonomik ve savunmacı araştırmaları incelemeye daha iyi odaklanın.

Herhangi bir araştırma ve inşaat için kaynaklara ihtiyaç vardır. Özel binalar çıkarılmalarıyla uğraşmaktadır:

 • çiftlik - yiyecek sağlar
 • maden - metal sağlar
 • taş ocağı - taş sağlar
 • enerji çıkarıcı - enerji sağlar

Etkili madencilik, her binanın birkaç binasını gerektirir. Karar vermek için ne ve ne kadar size bağlı. İlk başta, her biri sadece 4 adet inşa etmenizi öneririz ve oyunun inceliklerini anlamaya başladığınızda, üretimi daha iyi optimize edebilirsiniz.

Şimdi askeri bir geçit alanı kuracağız. Burada birliklerinizi toplayabilirsiniz. Sadece dört tip var: savaşçılar, büyücüler, süvari ve kuşatma silahları. Her güç tipi bir düşmanla savaşta güçlüdür, ancak diğerlerine karşı zayıftır:

  Süvari ve kuşatma araçlarından daha güçlü
 • savaşçı
 • mages savaşçı ve kuşatma makinelerinden daha güçlüdür
 • süvari büyücüler ve kuşatma makinelerinden daha güçlüdür
 • Tuzaklardan daha güçlü kuşatma makineleri

Gördüğünüz gibi, her türlü birlik kuşatma silahlarından daha güçlüdür, ancak kuşatma silahlarının önlenemediği diğer kalelere saldırırken hepsi işe yaramaz - saldırılarınızı planlarken bunu hatırlayın.

Empire Haritası

Maceranıza başlayarak yeni arkadaşlar edinecek ve güçlü rakiplerle karşılaşacak, zorlu işgalcilerle ve kaynak binalarla tanışacaksınız. Krallığınıza bir saldırı veya savunma hazırlamak için her zaman hazırlıklı olun. Haritada hem diğer oyunculara hem de oyun karakterlerine saldırılar gerçekleştirebilir, ayrıca belirli kaynakları çıkarmak için birlik gönderebilirsiniz. Ancak dikkatli olun, çünkü düşman birliklerinizi atabilir ve binayı işgal edebilir.

Neyin nerede olduğunu öğrenmek için kalenizin yakınındaki haritayı keşfetmeyi unutmayın. Davetsiz misafirlerde, hazır olacaksınız, çünkü herhangi bir oyuncu özel bir ışınlanma kullanabilir ve eşyalarını kendinize yakın taşıyabilir, böylece birliklerin size gelme süresini azaltır. Özellikle çok sayıda asker alırken, krallığın bariyerini aktif olarak kullanmanızı öneririz. Krallık kalkanı, rakiplerin aktifken size saldırmasına izin vermez. Ama aynı zamanda onlara saldıramazsın.

Haritanın tam merkezinde Kristali bulacaksınız. Krallıklar yükseldi ve çöktü, gücüne sahip olmak için yarıştı. Kristalin sahibi imparator olur ve onun aracılığıyla imparatorluğun tüm sakinlerini etkiler. İmparator diğer krallıklara unvanlar verme hakkını alır. Her unvanın bir bonusu veya cezası vardır. Kristal sadece yarışma modunda yakalanabilir, daha sonra herkes yakalanmasına katılabilir. Eğer Kristal'i yakalar ve yarışmanın sonuna kadar beklerseniz, imparator olacaksınız ve dünya, saldırının bir sonraki aşamasına kadar imparatorlukta hüküm sürecek.

Oyun Final Fantasy XV: Yeni bir İmparatorluk bazı özel özelliklerde aynı planın diğer oyunlarından farklı değildir. Bu oyunun normal özelliklerini birleştirir:

 • Krallığın İnşası ve Gelişimi
 • teknoloji araştırma ve geliştirme
 • Bir ordu kurmak ve savaşmak Haritanın
 • merkezi, yakalamanız gereken güçlü bir kale İmparatorluklar arasında
 • savaş

Eğer bu serideki diğer oyunlardan sıkılmışsanız, bilgisayarınıza indirmek için Final Fantasy XV: Yeni Bir İmparatorluk'u deneyin. Bunu yapmak için, önce bir android emülatörü olan Bluestacks'ı indirin ve yükleyin (oyun sadece mobil cihazlar için tasarlanmıştır). Ve ancak o zaman oyunu yükleyin ve maceralarınıza başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more