Yer imleri

firefall

Alternatif isimler: Faerfoll

Firefall & ndash; Birinci ve üçüncü kişinin çok oyunculu oyun. Hiçbir seçenek bilimkurgu türünde ve firefall oyunu. Bu göktaşı yakın uçtu kadar Toprak, barış ve uyum içinde var olmuştur. Ve bu, kolay ve ateş değildir. Ve ülkenin sonuçları böyle bir birim yol açmıştır. On Earth insandışı canlıları ve insanları & nbsp benzerlik saltanatı; robotlar gibi giyinmiş. Oyun Firefall oldukça heyecan verici oynayın.

herhangi oyun gibi Oyunda karakter yerleştirmek gerekir. & Nbsp; Firefall kaydı burada yer alır oldukça standart ve sadece gerekir:

  • bir e-posta adresi,
  • bir şifre ile gelip.

Ve savaş için hazırız ve fantastik bir yolculuk. Her zamanki gibi, yeni başlayanlar için, tüm & nbsp; Bu karakter yaratma ve seçimi ile başlar. onlar sadece onları sınıflardan birine ait ayıran, tüm oldukça benzer:

  • mühendis;
  • saldırısı;
  • Biotech
  • zeka;
  • dreadnought.

Mühendislik & ndash; her durumda güçlü, iyi bir cihaz ve mekanizmaları beri.

Stormtrooper & ndash; Hızlı ve güçlü piyade, için normal bir insan gibi.

Biotech & ndash; muharebe destek için mücadele, her zaman biyoteknoloji ile olurken.

Scout & ndash; kendi alanında iyi, çok düşmanı kırmaya hazır değil.

Korkusuz & ndash; Düşmanı yok edeceğini her zaman bir makineli tüfek ile yapılan testlerde her türlü, dayanıklı.

Bu fonksiyon battlfreyma & ndash değiştirmek için oldukça oyun sırasında değiştirebilir ancak edebilir; takım.

oyunu Firefall sadece gerçek bir usta stratejist oynamak mümkün ve robotlar gibi, bu tür makineler yönetir olacaktır. Sen tüm çünkü hala geri dönmeyecek, normal bir uygarlığın kalıntıları için mücadele.

gezegenin sürekli böyle Christie gibi bir öğe aldığında üzerinde hayatta kalmak için. Ama arz durdurmak & nbsp olabilir endişeli; Biz bunları kendiniz getirmeye karar verdik. Ama ikinci gemi ve Dünya sistemi ihlali neden kazasında, başka bir mutasyonun başında yarattı.

dünya her zaman düşman dolu, ama burada bütün canlılar, şiddet, saldırgan olur. Onlar savunmak ve saldırı için hazır özel bir görünüm var. Aksine, hatta sadece bir saldırı için eğer.

Oyun Online Firefall olarak, yalan bize değil sadece fanlar daha yakın, ama aynı zamanda en uzak birleştirir. Ayrıca yoldaşlarını ve çok mutlu fantezi çağırabilirsiniz. Bir takım katıl ve birbirlerine yardım etmeye hazır.

oyunu Firefall kendi oyuncularının yüksek kaliteli grafikler memnun edecektir. Oldukça parlak ve renkli. Canavarlar, sanki özellikle parlak ve daha hemen belli görünüyorsun. Farkedilmeden gitmeyin. Özellikle oyun içinde müzik değil. Belki bu daha iyi rakipler nefes duydum ve silah sesleri & nbsp içinde olacaktı; cevap. Ama güvenle müzik dinleyebilirsiniz.

oyunu Firefall Free bir fırsat oynamak, ancak oyun sırasında ya da preobretat herhangi fonksiyonları ve değişiklikleri, ya da bir şey yapmak için değil sadece sağlar.

​​nbsp;

Genel olarak, daha sonra, bilirsin, onlar oynamaya başlamak için hazırız. Onları kazanmak izin vermeyin, kayıt devam edin. Başarılı oynamak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more