Yer imleri

Eğlence için Fly

Alternatif isimler: Flyff

gündelik yaşamın monotonluğu yorgun musunuz? Ben uçmak istiyorum? Küfür içine çalışan korkusu olmadan, dost insanlarla iletişim? Sonra & ndash; Burada. Fun & nbsp Fly, online oyun testleri çeşitli birlikte, onun Anime karamel, renkli ve grafik kalitesini, halka açık uçuş ve eğlence her türlü büyüler.

Bu istemci yüklemeniz gerekiyor hangi oyunun başlaması için ücretsiz bir MMORPG olduğunu, ancak daha önce & ndash; adım Kayıt for Fun Fly gidin. Bunu uygulamak için, resmi web sitesine baş ve ilgili sayfaya gidin. Adı, parola, sen kendin için seçtiğiniz görüntü ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabulünden kodunu girin gizli cevap araya Yönetmeliğin uygulanması için bir taahhüt ile,: Eğlence aşağıdaki formları doldurmak için ihtiyaç için Fly oyunu katılın. Bitti. Ayrıca yerel zirveleri fethetmek devam edecek kim karar böylece karakterleri, mevcut türler hakkında bilgi almak için sağ fırsat sağlayan bir istemci Eğlenceli kayıt için Fly indirmeye başlayabilirsiniz. Genel olarak, flyff kayıt zaman ve çaba büyük harcamalar gerektirmez.

Online rağmen Fun Fly Oyun kendi içinde muhteşem, ama MMORPG arasında değil hafif. Yol aynı büyük savaşçı başlar. Başlangıçta, bir karakter yaratmak, ona veya meslek veya sınıf için seçmek mümkün olmayacaktır. Sadece daha az ilginç, çünkü oyun online for Fun Fly oynarlar. Ancak, en fazla 15 seviyeleri eğitimsiz vagabond çalıştırmak zorunda olacak ve sadece onun başarı ile bir meslek seçmek olacaktır. Ama 60. atlama, sen uzmanlık var. Tesviye çok fazla zaman almaz ve & laquo; kanat & raquo;: Ancak, paniğe olmayın sınıflar ve meslekler & mdash böyle bir sistemde Flyff oynamak için oyunun başında elde edilebilir; sadece bir artı. Sen mücadele en uygun tarzı belirlemek için izin verir oyun keşfetmek için yeterli zaman olsun. Yani güvenle online oyun oynamak Fun & mdash için Fly kime karar herhangi acele etmeden, olduğu; Şifacı, tankı misiniz.

Buna ek olarak, sınıftan sınıfa hareket oldukça demokratik online oyun flyff. Örneğin, bir sihirbaz, kolayca ve laquo olabilir; & raquo yeniden eğitmek; Yrd veya saf haliyle & hellip benzersiz bir yol vardır akrobat; Sonuçta, savaşçılar ve büyücüler (oynatıcıları) & ndash; onlar her yerde vardır ve onlar standarttır. Eğlence için Fly çevrimiçi & hellip; akrobat davranış değişmekteydi sadece uzmanlaşmıştır. Ne ilginç onun silah & mdash çünkü; Onun düşmanları, o nötralize veya yay kullanarak (bu durumda maharet geliştirmek gerekir) veya & hellip; Yo-Yo (ve burada güç zarar gelmez!) Ve sen, Fun Fly oynamak Yrd karar verirseniz o zaman & ndash; saf su vagon. Elinde asa ile, tüm geliştirmek veya tedavi edebilirsiniz eldiven & ndash; Hassas batters. Bu görüntüye, tüm eş zamanlı dayak birkaç canavarlar önce başlamak mümkün olacak olduğunu. Yani bir çok şey var, inan bana.

Ve şimdi, en önemli özelliklerinden bazıları flyff Online & ndash; uçuşlarda. Ölümcül & raquo; burada, diğer & laquo aksine ana şey; Oyun araçların çeşitli olduğunu. Her zevke ve ndash için; süpürge, harç kurulu. Bu iyi bir sürü alışveriş. İhtiyacınız olan her şey & ndash; uygulama tekniği ile uğraşmak ve yelken gitmek. & Nbsp; Fun oyun için Fly özellikle zor, ama inanılmaz güzel değil: Göz memnun olduğunu, ve zihin gergin değildir.

Konuyla ilgili arada,. Flyff oyunu onun dünyanın Rondo hikayesi beş tanrı oluşturuldu söyler. Başlangıçta onun yaratma mükemmel bir zevk bunları yönetmek ve daha sonra bir kaleci Pirinç bırakarak, sıkılıp ve emekli karar verdi. Yalnız hissediyorum Kim, o kendi niteliklerini içeren bir sevgili inşa etti. Tüm öfke ve nefret yerden yüksek uçmak için onu bırakarak, derhal uzak kıta Rondo dan kırdı Gölgeler aldık. Daha sonra Madrigal üç bölüme ada bölünmüş sonuçlanır. Gölge adalardan sınırdışı başardı, ancak online oyun & nbsp; Fly Fun & laquo için; lütfen & raquo; kötülük ve ndash savaş kalıntıları; O senin oyun için çoğu zaman savaşmak zorunda olacak hangi ile canavarlar. İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more