Yer imleri

Futbol Efsanesi

Alternatif isimler: Futbol Efsanesi
Sipariş basit, önce kayıt olmanız, sonra programı kurmanız ve kendi futbol yıldızınızı oluşturmaya başlamanız gerekir. Futbolcular benzersiz bir görünüm sağlayabilir:

  • yüz özellikleri, gerçek kişiye benzer bir portre oluşturmaya kadar;
  • Rost;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu formu, korunması ve kişisel tarzı.

Kendi futbol efsaneni yarat, oyuncular antremanlar için sahada hemen gidebilirler. Bu modda, başka hiçbir oyuncu yok, sadece yapay zekayı yöneten kaleci, bu arada, herhangi bir modda sadece kaleci robotu, sahadaki diğer oyuncular, gerçek insanlar. Eğitim modunda oyun alanının her yerinden gelen darbeleri, top sürme, her türlü geçişleri, çeşitli duyguları aşmak mümkündür.

Oyunda

rejimi çok fazla, sadece oynamak ve egzersiz yapmak için değil. Oyuncu, kendi kulübünüzü oluşturmak, turnuvalara katılmak veya her gün oyunda görünen görevleri gerçekleştirmek için kendi arkadaş ekibini oluşturabilir veya mevcut bir gruba katılabilir. Her ikisinin de birikimi, bir futbolcuyu geliştirmemize, hızını, dayanıklılığını ve diğer fiziksel özelliklerini arttırmaya başlamamızı sağlıyor. Oyun aynı zamanda oyunun kalitesini de etkileyen oyuncu spor teçhizatını satın alma şansına sahip.

İyi takım oyunu, tüm sporcuların koordine çalışmasını gerektirir, böylece her bir katılımcıya ortak maçlar uygulayabilir ve sahada yer alabilir, böylece dostluk maçlarına katılabilirsiniz. Oyuncular, oyuna başlamadan hemen önce birden fazla oyuncu oluşturma ve bir karakter seçme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda oyuncuların değiş tokuşunu ve satılmasını da destekler. Tüm oyunlar saklanabilir ve görüntülenebilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more