Yer imleri

Football Manager

Alternatif isimler: Football Manager

nbsp;

Yöneticisi Futbol Online & ndash; futbol savaşları hayranları için ilgi olacaktır spor online strateji. Bu futbol simülatörü Sports Interactive tarafından geliştirilen ve düzenli bir dizi (isim Championship Manager altında) 1992 yılında başlatılan ünlü futbol serisi Football Manager vardır. Bu oyun bir yönetim ekibi futbol ve hellip uygulanan ilk oldu

// Store:;:

aşağıdaki gibidir yöneticisi futbol, ​​kayıt, oyunu online müdür futbol oynamaya başlamak için, http, bir ana sayfa ihtiyacınız oyun hesabını etkinleştirmek için, ya da bu bağlantıyı & nbsp tıklayarak. steampowered. com / / 'hakkında, sizi oyuna başlayabilirsiniz hangi ile online oyun platformu Steam, indir. Bu aslında oyun yöneticisi Futbolda kayıt olduğunu.

Sistem gereksinimleri Internet platfoma Steam yüklemek için:

- Windows XP, Vista veya 7;

- 512 MB RAM;

- 1 GHz veya daha iyi işlemci.

Mac için - Intel Mac OS X Leopard 10. 8, Snow Leopard 10. 3 veya daha sonra.

derece iki düğmeli bir fareniz tavsiye ve boş sabit disk alanı GB takzhe1 ve & nbsp;

geniş bant internet bağlantısı.

online futbol menajerlik oyunu futbol kulüplerinden birinin futbol antrenörü rolünü oynamaya sunuyor. Tüm dünyada büyük ligler arasında kulüp seçmek zorunda ne için, dünyanın elliden fazla ülkeyi istenecektir olarak seçim geniştir. & Nbsp;

Online oyun yöneticisi futbol yardım ve eğitim için yeterince iyi bir sisteme sahiptir. Bu sistemde bilgiler sayesinde bu oyunda neler olup bittiğini anlamak mümkün olacaktır. Bu sistem tecrübeli oyuncular için yeni başlayanlar için özellikle tasarlanmış olmasına rağmen, yönetici futbol online oyun sürekli yükseltiliyor olarak bu bilgiler de, yararlı olabilir ve her zaman bazı yeni özellikler ortaya çıkmaktadır. Bu bilgi ile, başarılı ve tatmin edici bir oyun önderlik mümkün olacak.

oyun (Müdür Futbol 2012) bu sayısında, bazı yenilikler ve gelişmeler olmuştur. Burada sizi davet temelleri karşılamak için

& nbsp; - yetenek kurşun, nerede ve istediğiniz zaman için

& nbsp; - transferlerin yer almak ve sözleşmeler girmek yeteneği; & nbsp;

- Gelişmiş & nbsp; izci çalışmaları;

- 3D motoru mekanizması görünümünde düzelme,

& nbsp; - akıllı arabirim;

& nbsp; - tonlama; & nbsp;

- yeni bir eğitim rejiminin varlığı.

bu yenilikler hakkında daha fazla Müdürü Futbol resmi web sitesinde bulunabilir.

Bu yeniliklerin yanı sıra, oyun yöneticisi futbol Online medya, basın toplantıları, genç sistemi ve yeni oyuncuları oluşturmak için bir sistemin çalışması esas olarak değiştirilmiş yönlerini bir sürü hala. Buna ek olarak, değişiklikler sosyal ağlar, dostluk mekaniği, yönetim ekipleri ve oyunun hatta bazı yönleri ile entegrasyon yapılmıştır. Bu yönüyle her ile ilgili ayrıntılar için, oyunun resmi web sitesinde yakında hazır olacak videoları bir dizi bulabilirsiniz.

çeşitli görevleri çözme ve alanında üretim ve tezgah terk eden örneğin gibi önemli kararlar, alınması online oyun yöneticisi futbol oynamak için. Sen maçı & hellip izlerken, talimatlar vermesi, oyun taktikleri tanımlayan oyuncu değişikliği yapmak zorunda;

bir yönetici, antrenör futbol görevlerini yerine ve göz önünden var oynarlar. Örneğin: böylece basınla iletişim, transfer katılmak, oyun için oyuncuların seçiminde meşgul, ve.

müdür futbol oyunu ilginç olacak, bu oyun bugüne kadar bu segmentte en iyi biridir hiç şaşırtıcı değil. Bu oyunda ilgilenen Yani eğer, müdür futbol kaydı bir futbol profesyonel gibi hissediyorum sağlayacaktır!

Oyunun amacı, anladığını düşünüyorum, o kadar çok sayıda kupa kupa kazanmak için! & Nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more