Yer imleri

Onur için

Alternatif isimler: Onur için
Onur ve kökenleri için

Game.

Yeni bir bilgisayar oyununun önizlemesinde, argümanları başlat, ne tür olduğunu, üzerinde çalışan bazı motorları, kimin yayınladığını ve diğer ilgili nitelikleri çıkar. Ancak en azından yazar tarafından tasarlandığı ve vuruşlarının başlamasından önce ne kadar zaman geçtiği bilinir.

Game For Honor, Jason Vandenberg'in aklında 10 yıldan fazla bir süre kaldı. İvme, Jason ile kaydedilen batı savaşının sanat dersleri olarak hizmet etti ve ardından kılıç darbelerinin denetleyici unsurlarını transfer etmenin bir yolunu düşünmeye başladı. Fikir oluştuğunda, çeşitli yayıncılara önerdi, ancak uzun süredir hiç kimse popüler olmayan bir tür olup olmadığını, hedef kitlenin yokluğundan bahsetti. Ancak o zamanlar eylemi çok gerçekçi kılmak tek teknoloji değildi. Ve böylece Jason Vandenberg'in fikirlerinden sadece 12 yıl sonra Onur için "doğum" yapabildiği oldu.

Çocuğun

provası, hâlâ sadece uygulanabilir değil aynı zamanda şaşırtıcı derecede eğlenceli olduğu ortaya çıktı. Oyuncak birinin devamı değil, benzersiz bir hikayeye sahip tamamen ayrı bir ürün.

At 2015'te, oyun projesinin hack ve katliam türünde tek kullanıcılı / çok kullanıcılı moduyla duyurulması ve yayıncısı Ubisoft bahar 2016'nın yayınlanmasına hazırlanılmasıyla ilgili açıklama yapıldı

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One
Ortaçağın arkasında

Gde.

Ağır zırh, kılıçlar, savaş alanında yakınlaşan askerlerin sert ve sert yüzleri üçüncü kişi için Onur için gerçekçi bir dövüş oyunu. Bu ortaçağ öyküsünde kim olacağınız konusunda kaderli bir seçim yapma zamanı:

 • Lejyonlar yenilmez rytsarem
 • Warborn'a şiddet uygulayan vikingom
 • Seçilen sakin samuraem
Savaş alanını bekleyen

Vas kan denizinde yıkandı ve taktik geliştirme stratejisiyle meşgul, düşmanlara karşı müttefiklerle birlikte ve yakın ve uzak sınırlardan onlara saldırdı. İşlem o kadar gerçekçidir ki, etki kuvveti, silahın ağırlığına bağlı olarak değiştiği için hissedeceksiniz.

Onur Onur için, biraz beklemek zorundasınız ve tek bir göreve geçebilir veya geçen arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Trump PC’deki diğer oyun ürünleri duygusallığına saygı duyuyorum. Bunun, damarlarda azgın adrenalin yükselişi, tutku ve diğer kimyasal reaksiyonlardan sonra özel bir yakınlık hisseden sert erkekler için bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Hayatta

A'lık karakterler, karakterlerin "bire bir" kurallarına uymadığı ve birkaç kişiye birebir saldırabildiği ve sıklıkla yaptığı gibi. Kalabalığa çarptığını, savaş çığlığını bağırdığını ve ardından vurmak için kılıcı tuttuğunu hayal edin. Gerçekten en ağır sallanan kollar olmalı ve sistem sizin için otomatik olarak yapana kadar beklememelisiniz. Rakibiniz aynı zamanda savaşı kazanan, diğerini yanlışlıkla yakalayan ve ölümcül yaralanmaya neden olan gerçek bir oyuncu olduğundan.

Game özellikleri.

Game For Honor, çok fazla gürültüye neden oldu ve oyuncuların askeri kampanyaya gidip, kalkanlarını veya kalkanlarını geri getirene kadar karılarını gönüllerinde tutmak için bırakarak monitörde oturmasını bekleyemez. Tüm savaşları kazanmak için mevcut oyun fırsatlarını kullanarak hızlıca düşünün ve hareket edin.

 • Paylaşçı şövalye, samuray veya viking'in üç hizipinden birini seç1
 • Sistema Savaş Sanatı - mechom
 • Obdumyvayte askeri stratejisi
 • Razvivayte yetenekleri geroev
 • Tek oyunculu kampanyada
 • Srazhaytes veya druzyami
 • ile omuz omuza
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more