Yer imleri

Fortnite

Alternatif isimler: Fortnite

Fortnite hayatta kalma unsurları ve karikatür tarzında izlenen bir nişancı ile ücretsiz çevrimiçi fantastik oyun. Görünüşlerinde ürküten canavarların ve serpiştirilmiş komik anların birleşimi bu çevrimiçi eğlencenin kartvizitidir. Oyun gerçekten özgün olduğu ortaya çıktı. Epic oyun şirketi, projeyi geliştirirken Unreal Engine 4 motorunu kullandı, bu nedenle oyun dünyasının mobil ve dinamik olarak değiştiği ortaya çıktı. Burada inanılmaz maceralar bekliyorsun. Duyguların ifade edilemez sözlerini hissedebilirsiniz!

Players, canavarlarla dolu sanal alanlara geri dönmek zorunda. Onlarla kavga ettiğiniz anlarda Fortnite oyunu üçüncü şahıs nişancıya dönüşür. Karakterini yöneterek, bütün kalabalıklar içinde gelen çeşitli aşağılık yaratıklarla sıcak savaşlara girersin. Ancak bu savaşlara hazırlanma fırsatınız olacak. Mesele şu ki, buradaki dünya öyle ilginç bir şekilde düzenlenmiş ki eylemleriniz günün saatine bağlı. Gün boyunca, canavarlar için çeşitli tuzaklar hazırlamanın yanı sıra tahkimatların inşaatı ve güçlendirilmesiyle de uğraşıyorsunuz. Ve gece yere düştüğü anda, canavarlar seni tam olarak zorlar. Günün bu saatinde güvenli bir yerde olmak ve açık alanlarda bir yere gitmemek daha iyidir, çünkü bu korkunç yaratıklar kendilerini durumun ustaları olarak hissederler ve dikkatsizliği gösteren herkesi kolayca yok etmeye hazırlar. Fortnite'ı oynamaya başlamakla, ertesi gün biter bitmez korkudan titrememek için onlara bir şeyler bulmaya çalışmalısınız. İstenilen silahın bir stokunu yaptıktan sonra can sıkıcı canavarları acımasızca vur. Kötü yaratıklara herhangi bir şans bırakmayın!

Fortnite kaydının hemen ardından sizi açık oyun dünyasına götürür, alışmaya başlarsınız. Avluda hafif olsa da, hızla daha fazla kaynak toplayın ve evinizi inşa edin. Ahşap, taş, tuğla gibi inşaat malzemelerine ihtiyacınız olacak. İnşaat, oyunun en önemli yönlerinden biridir. Bu nedenle, oyun boyunca neleri yaratabileceğinizi geliştireceksiniz. Değişiklikler çatı, çatı katı, merdiven ve diğer yapı elemanlarına tabidir. Bir diğer çok önemli eşya da silahlar. Ve ayrıca iyileşmeye de tabidir. Mevcut silah yükseltmek için kullanılabilir. Bir örnek verelim. Basit bir yaylı tüfek kullanıyorsunuz ve zamanla ona bir sersemletici silah da ekliyorsunuz ve orada patlayıcılarla donatılabileceğini görüyorsunuz. Oyun oynamak Fortnite sürekli gelişmek ve güçlenmek demektir. Ancak, denemelerin de daha ciddi hale geldiğini unutmayın.

Oyun süreci hem tek bir şirketi hem de ortak bir oyunu içerir. Canavarların işgali ile etkili bir şekilde başa çıkmak için, oyuncular genellikle ittifaklar ve klanlar oluştururlar. Kendine güvenilir yoldaşlar bul ve onlarla birlikte hareket et. Göreceksiniz, daha da ilginç olacak!

Diğer oyuncularla orijinal kesim modunu unutmayın. 90 oyuncunun şirketindeki bir adaya atılmadın ve sadece bir kazanan kaldı. Bu durumda, şunları yapabilirsiniz:

  • kaynak elde etmek için;
  • ekipmanla sandıkları bulma;
  • tahkimat kurmak;
  • Rakipleri vur ve yok et;
  • düşmanlardan saklanır;
  • anket bölgesi;
  • sürekli olarak daralan bir hareket alanından ölür;
  • kazandı!

Fortnite size boş zamanlarınızı ücretsiz olarak geçirme şansı verecek. Başka bir dakikanızı boşa harcamayın ve eğlenceli oyun topluluğuna katılmayın. Tüm umutların gerçekleşsin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more