Yer imleri

Temel

Alternatif isimler:

Kuruluş stratejisi ve şehir kurma simülatörü, ikisi bir arada. Oyun, çizgi film tarzında güzel 3d grafiklere sahip. Müzik, oyunda gösterilen dönem için iyi seçilmiş. Hayvanların ve insanların seslendirmeleri oyuna özel bir rustik çekicilik katıyor.

Oyunda küçük bir yerleşim yeri oluşturup geliştireceksiniz.

Vakıf oynamaya başlamak - ilk binaları inşa etmek için doğru yeri seçmelisiniz. İdeal olarak, çeşitli kaynak kaynaklarından çok uzakta olmamalıdır.

Nüfus artışı burada alışılmadık bir şekilde gerçekleşiyor. Çoğu zaman benzer oyunlarda, konut binalarının fazlalığı yeterlidir ve bu, nüfusun artmasını garanti eder. Bu oyunda her şey daha gerçekçi yapılıyor. Göç nedeniyle nüfus önemli ölçüde artar ve insanların yerleşim yerinize göç edebilmeleri için geçimlerini ve daha fazlasını kazanma fırsatına sahip olmaları gerekir. Nüfusu önemli ölçüde artırabilecek işlerdir.

İnşa ederken aura renklerini göz önünde bulundurun. Endüstriyel binaların kırmızı bir havası vardır, bu da bu tür nesnelerin konut binalarının yakın çevresine yerleştirilmemesi gerektiği anlamına gelir. Evin yakınında çalışan kereste fabrikası, gürültüsüyle ciddi rahatsızlık yaratıyor.

Bazı binaların yeşil bir havası vardır. Bu tür yapılar, aksine, konut binalarının konforunu arttırır. Örneğin, sakinlerin su için uzaklara gitmesine gerek kalmaması için yakınlarda bir kuyunun olması son derece arzu edilir.

O kadar kolay değil, dengeyi koruyun. İş yeri evden çok uzaksa, nüfus da bu yeri sevmez.

Ayrıca, kaynakların yakınlarda olduğu gerçeğini de düşünmelisiniz. Örneğin, şehrin tam ortasına bir taş ocağı inşa edebilirsiniz ve hatta çalışır. Ancak taş çıkarmak çok yavaş olacak çünkü işçiler taşı uzaktan taşımak zorunda kalacaklar.

Oyunda çok fazla aktiviteniz olacak

Kurşun:

  • Alan işleme
  • Madencilik
  • Binaların inşası ve iyileştirilmesi
  • Ticaret
  • Nüfusun hiçbir şeye ihtiyacı olmadığından emin olun

İşte yapılması gereken önemli şeylerin kısmi bir listesi.

Oyun bağımlılık yapıyor, tüm bu sıkıntılar için zaman fark edilmeden uçuyor. Oyun hızını değiştirmek mümkündür.

Tüm köylülerin bir rütbesi vardır. Sakinlerin derecesini artırarak, örneğin daha gelişmiş konut binaları inşa edebilirsiniz.

Ama acele etmeyin. Örneğin, düşük rütbeli köylüler, oldukça fazla sayıda aile ile bir evde yaşıyor. Rütbe arttıkça her aile ayrı bir eve sahip olmak isteyecektir. Aynı anda bu kadar çok bina inşa etmek için yeterli kaynağınız olmayabilir ve memnun nüfus sayısı önemli ölçüde azalacaktır. Hoşnutsuz sakinler köyünüzü bile terk edebilir.

Binalardan hangisinin inşaata uygun olduğu üç parametre ile belirlenir.

  1. İnsan
  2. Kral
  3. Kilise

Daha karmaşık yeni binalar inşa edebilmek için hangi parametreleri iyileştirmeniz gerektiğini görün.

Foundation PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu Steam platformundan veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve hemen köyünüzü inşa etmeye başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more