Yer imleri

FPS Satranç

Alternatif isimler:

FPS Chess, hayal edilebilecek en sıra dışı satrançtır. Oyunda güzel 3d grafikler ve yanan bir şömine ve oyuncak demiryolu ile hoş ve rahatlatıcı bir atmosfer bulacaksınız. Bir sonraki hamlenizi saatlerce düşünmek için biraz zaman ayırmaya karar verirseniz, bu hiç de öyle bir oyun değil.

FPS Satranç oynamaya başladığınızda, her şey gerçekten klasik bir satranç oyunu gibidir, ancak yalnızca ilk saldırıya kadar. Böyle anlarda oyun, gerçek bir nişancının tüm işaretlerini alır. Düşmanla kelimenin tam anlamıyla savaşmanız ve savaş alanında kimin kazanacağını ve sahada bir parça kaybedeceğini bulmanız gerekecek. Ayrıca, bir satranç oyunu için aşikar olan kurban mutlaka acı çekmez. Her şey tamamen farklı şekilde ortaya çıkabilir.

Satranç taşlarının her birinin kendi silahı ve teknikleri vardır.

  • Piyon silahı
  • Oklu yay - atta
  • Kılıç - kralın
  • 'sinde
  • Teknede keskin nişancı tüfeği
  • Makineli tüfek - kraliçede

Bazı taşlar hava içinde kelimenin tam anlamıyla hareket edebilir ve kale duvar şeklinde barınaklar inşa edebilir.

Mevcut teknik ve taktiklerin cephaneliği çok büyük. Eylemler satranç tahtasıyla sınırlı değildir. Savaşlar sırasında tüm odayı ve içindeki herhangi bir eşyayı kullanabilirsiniz. Örneğin bir lokomotifi, makineli tüfekle donatılmış zırhlı bir trene bile çevirin.

Silah gücü farklı. Yay ile bir isabetli atış yeterlidir, ancak bir tabanca ile daha fazla vuruşa ihtiyacınız olacaktır. Savaş sadece oyuncular tarafından kontrol edilen iki taş tarafından değil, tahtadaki diğer savaşçılar kendi takdirlerine bağlı olarak komutanlarına katılmaya ve yardım etmeye karar verebilirler.

Kazanmak için normal satrançta olduğu gibi düşman ordusunun şahını yok etmek yeterlidir ancak bu durumda normal bir satranç oyununda olduğundan daha da zor olabilir.

Arkadaşlarınızdan birine karşı yerel olarak FPS Satrancı oynayın. Bu durumda, grup arasında nakavt şampiyonası düzenlemek bile mümkündür. Veya çevrimiçi olarak bilinmeyen bir rakiple savaşmak istiyorsunuz. Çok oyunculu bir oyun durumunda, sunulan birkaç rakip arasından seçim yapacaksınız. Ancak ne yazık ki bazen rakip arayışı oldukça uzun sürüyor. Oyunun popülaritesi arttıkça bu sorun ortadan kalkacaktır.

Oynamadan önce, seçeneklerden uygun öğeyi seçerek eğitimden geçmeniz şiddetle tavsiye edilir. Böylece savaş sırasında belirli bir figürü nasıl kontrol edeceğinizi hızlı bir şekilde anlayabilir ve savaşçılarınızın güçlü ve zayıf yönlerini anlayabilirsiniz.

Savaşlara doğrudan katılmanın yanı sıra diğer oyuncuların maçlarını izleyin. Her zamanki meraka ek olarak, faydalı savaş tekniklerini ve taktiklerini gözetleme fırsatına sahip olacaksınız.

Geliştiriciler, yeni modlar ekleyerek ve özellikler listesini genişleterek oyunu düzenli olarak günceller. Bu nedenle, siz bu metni okuduğunuz zaman, oyun muhtemelen daha da eğlenceli ve heyecanlı hale gelecektir.

Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederseniz

FPS Chess'i PC'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun tamamen ücretsizdir!

Klasik satrancı seviyorsanız, bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz! Ve satranç en sevdiğiniz oyun olmasa bile, onun hakkında daha fazla bilgi edinin ve birkaç oyun kazanın. Hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more