Yer imleri

Don ve Alev: Avalon Kralı

Alternatif isimler:

Frost Flame: King of Avalon mobil platformlar için MMORPG unsurları ile gerçek zamanlı strateji oyunu. Grafikler tatmin edici değil, detaylar mükemmel, masal dünyası renkli görünüyor. Müzik, savaşlar sırasında savaşçıların moralini yükseltir. Oyunda şehrinizi donatacak ve geliştirecek ve herhangi bir düşmanı yenebilecek bir ordu kuracaksınız.

Oynamaya başlamak için eğitimden geçmeniz gerekecek, bu olmadan oyunun tüm inceliklerini anlamanız çok zaman alabilir. Neyse ki, geliştiriciler geleneksel olarak size oyunun temellerini göstermeye özen gösterdiler.

Oyun sizi Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri zamanına geri götürüyor. Trajedi meydana gelir, Arthur yeğeni Mordred'in ihaneti nedeniyle savaşta öldürülür. Arthur'un vücudu, kutsal Avalon adasında bulunan bir kalede ünlü kılıç Excalibur'un yanında dinlendi. Sadece Excalibur efendisini geri kazandığında dağınık krallık birleşecek. Arthur'un imparatorluğu, birbirleriyle savaşan ayrı şehirlere ayrıldı. Birçok hükümdar Excalibur'un gücüne sahip olmak ister, ancak yalnızca bir hükümdar efsanevi kılıcı ele geçirebilir.

Zaman kaybetmeyin ve Frost Flame: King of Avalon oynamaya başlayın!

Birçok şey sizi bekliyor:

  • Şehrinizi genişletin, yükseltin ve tamamlayın
  • Yeni bölgeleri fethedin
  • Güçlü bir ordu kurun
  • Usta yeni savaş taktikleri
  • Sihirli ejderhayı eğitin
  • Kaynakları alın
  • Çeşitli malların üretimini ayarlayın
  • Ticaret anlaşmaları yapın

Endişelenme, asla sıkılmayacaksın, her zaman ilginç bir şeyle meşgul olacaksın.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Rakibinizi yenmek için farklı stratejiler ve taktikler deneyin.

Her bir birlik türünün kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, doğru kullanarak birliklerinizden sayıca fazla olan düşmanı bile yenebilirsiniz.

Güçlü bir rakiple tek başına mücadele etmek her zaman mümkün değildir. İttifaklar kurun ve dünyadaki diğer oyuncularla iletişim kurun.

Herhangi bir ordunun temeli, devletin gelişmiş ekonomisidir. Mümkün olduğunca değerli kaynaklara sahip çok sayıda bölgeyi kontrol etmeye çalışın ve üretim ve ticareti geliştirin. Krallığınız ne kadar çok kaynağa sahipse, o kadar güçlü orduyu sürdürebilecektir.

PvP ve PvE savaşlarında diğer oyuncularla rekabet edin. Bu olmadan, kimin ejderhasının daha güçlü olduğunu ve hanginizin dünyaca ünlü kılıcın sahibi olmaya layık olduğunu bilmenin bir yolu yok.

Oyunu her gün kontrol etmeyi ve her gün ödüller ve haftada bir kez daha değerli ödüller almayı unutmayın.

Oyun içi mağazada, ordularınız için birçok faydalı eser, kaynak ve yükseltme satın alabilirsiniz. Oyun içi para birimi veya seçtiğiniz gerçek para ile alışveriş yapın.

Oyun düzenli olarak daha fazla birlik türü, yeni görevler ve fetih fırsatları bulacağınız güncellemeler alır.

Frost Flame: King of Avalon'u bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Efsanevi kılıç Excalibur'u kullanıp kullanamayacağınızı görmek için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more