Yer imleri

FTW

Alternatif isimler: FTWars

Online Oyun FTW & ndash; tarayıcı tabanlı ücretsiz MMORPG, üç oyun stilleri kapsayan: PvP (& laquo; player & amp; player & raquo;) PvE (& laquo; player & amp; Çevre & raquo;) ve RvR (& laquo; bölge ve amp; bölge & raquo;). Bu oldukça esprili oyuncak kendinizi denemek için şunlara sahip olmalısınız:

XP daha düşük olmayan bir işletim sistemi, (service pack 2) / 2000 (service pack 4) ile

1) PC / ME;

2) tarayıcısı Mozilla Firefox son sürümü.

oyunun resmi web sitesinde yer alan FTW kayıt sayfasına gitmek zorunda Oyuna başlamak için.

FTW delicesine kolay oyun kaydol. Belirtin:

& bull; e-posta,

& bull; şifresi;

& bull; kahramanın adı

& bull; iki yarış & hellip birini seçin; & nbsp;

& hellip; ve tüm! Sen araştırma için yol açmıştı. Herhangi bir müşteri indirirken gerektirmez FTW online kayıt Adım. Evet, ve herhangi bir güncelleştirme, gördüğünüz olmaz oyunda ciddi trafik tüketimi ve riltayma. Bunun nedeni, FTW Online & mdash; Tarayıcı eğlenceli, yukarıda da belirtildiği gibi. Ve grafik kör ihtişam değil, ama gözleri, her şey iyi, hoş olsun. İyi arsa ve iyi oyun hayal temizleyici ana & ndash gelen rahatsız edici 3D takılar ile herhangi bir modern motor, teşvik etmek, sosyal bileşen geliştirdi; & Laquo; & raquo canlı; iletişim. Ve burada önemli. Online oyun oyna sen FTW var ve Avustralyalılar ve İzlandalıların, Amerikalılar ve farklı milletlerden, mesleklerin diğer insanların ve durum toplumda. Bu, tabii ki, yalnızca oyun baharat.

için FTW veya Dendrunom veya mekanik var online oyun oynamak. Ve her ikisi de parametreler, arayüzleri ve binalarda kendi yetenek, bireyselliği sahiptir. Kürkler hareketlidir, totaliter bir rejim altında oluşumunda yürüyüşü ve yaşamak ister. Bunun aksine, Dendruny yavaş ve hantal, bu özgürlüğü seven ve bu nedenle yaşam meditative anarşisinde oluşur. İlahi mekanik eylemler Nanonirvana, Dendrunov & ndash; Eternally Bağlama Pinokyo. Çok özel isimler zaten başlayarak, FTW online oyun bazen alay ya da hatta bazı kara mizah mutlu mesut, ironi olmadan olmadığı sonucuna varılabilir.

Yerel dövüş sistemi kesinlikle zor değil. FTW tam oynamak için, sık sık savaşa girmek zorunda kalacaktır. Bunu yapmak için, ve saldırı (isim ya da seviyesine göre) kurban seçin. Savaş 15 turda sona ermesi için otomatik olarak başlar. Sonbahar & raquo; hasar veya kimin hayat & laquo birinin üzerine önemli kazanımlar Lose; Aşağıda 20.

farklı özelliklerini etkileyen özgün şeyler, yerel bir mağazada satın almak mümkün olacak. Eğer yeterli deneyime gelişine, bir süre sonra başlayacak Pet. Sizin tarafınızdan yapılmış bazı binaların, faydalar getirecektir: finans, envanter, becerileri.

Buna ek olarak, FTW oyun ve ndash; Bir kavga veya sosyalleşmek değil sadece. Bu da demektir ve hellip; Evet, bu işe yarıyor! Bahçe, kürk & ndash bir geçim kazanmak Dendruny; konveyör üzerinde. Ancak, kişisel olarak sizin için özel çalışma, bu olmayacak. İhtiyacınız olan her şey & ndash; saatini belirtin ve kendi iş hakkında gitmek devam ediyor. Ödeme Eğer işin sonunda, beklendiği gibi, alırsınız. Ayrıca diğer oyuncular saldıran veya mini-görevler yaparak kazanabilirsiniz. Ancak, geçmişte, her zaman para, ama dahil diğer yardımcı, ve deneyim elde edemezsiniz.

Yani, hikaye (ve oyun için tüm öğreneceksiniz daha eğlenceli) hakkında kısaca. FTW online oyun (yani Musty Closet Universe) düşlenemeyecek uzak galaksi ZaChuM gitmek için size sunacaktır. Orada ve onlar kesinlikle umutsuz kabul edildi, çünkü daha önce bahsedilen belgede yarış gönderildi. Dendruny ve kürk acımasız savaşın eşiğine her zaman. Daha fazla kimin tarafında & ndash konum ve belirlenir; evren FeTreeWar kaderi açmak!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more