Yer imleri

Gelecek Torpia

Alternatif isimler:

Oyun Gelecek Torpia yakın gelecekte size aktarılacaktır. Bu strateji, Almanya'dan aslen. Gerçeklik ile karışık Fantasy, uzun bir süre için bu oyun hakkında heyecanlanmak olun. Sen, yeni binalar oluşturmak tahkimatı inşa becerilerini geliştirmek ve yeni bilgi edinmek zorunda kalacak. Hoş Online Gelecek Torpia içinde kayıt işlemi hemen sonra herhangi bir ek dosyalarını yüklemek gerekmez gerçektir, oyunu başlatmak mümkün olacak. & Nbsp;

beğeninize sizin gezegeni süslemek mümkün olacak. Sinir bozucu, yeni binalar ve bunlara mümkün olduğunca yakın ideallerini oluşturmak. Oyunda size askerler için kışla inşa etmek ve hizmet için onları hazırlamak, orduyu işe gerekir. Şimdi Thorpe geleceklerini kontrol mümkün olacak.

Sadece çoğu şu anda online oyunlar mevcut gibi

, Gelecek Torpia kayıt işlemi aksi takdirde oyunu erişmek mümkün olmayacaktır, zorunludur. Tüm oyun arayüzü Alman gösterilir olmasına rağmen, her fazla veya daha az deneyimli oyuncular yönetimi ile başa çıkmak mümkün olacaktır. Prensip olarak, ekranın sağ üst köşesinde bir onay kutusu dilini değiştirmek var, ama şu anda o devre dışı kalır. Umarım, bu beta sürümünde sadece eksiklikleri (sadece oyunun bu aşamasında artık) olup, gelecek her şeyi düzeltilecektir ve Rusça konuşan oyuncu da rahat hissetmek mümkün olacak.

1. Jetzt Spielen & raquo;;, oyun ekranının merkezinde bulunan bağlantıyı & laquo izlemeniz gereken kayıt işlemine başlamak için.

2. Benutzername & raquo;; sen & laquo denir üst satırında kayıt formu açmadan önce göreceksiniz bağlantısını tıklayın, kullanıcı adınızı & ndash belirtmeniz gerekir; bu isim altında Future Torpia oynayacağız ve bütün oyuncuları göreceksiniz, bu nedenle sisteme erişecek.

3. Çizgi & laquo; E-Posta & raquo;, muhtemelen kendinizi tahmin edebileceğiniz gibi, onun mevcut e-posta adresi doldurmanız gerekecektir.

4. Bir sonraki alanında, Üyeler Alanı erişmek için benzersiz bir şifre kaydetmek gerekir. O kadar kolay Gelecek Torpia güvenli oyunu oynamaya devam etmek yapmaya çalışın ve hesap dolandırıcılar tarafından tehlikeye olabileceği endişeli değiliz.

5. & Ndash bir sonraki aşaması; Yarışın seçim. İnsanlar ve Shivanery: Oyun iki yarışta mevcuttur. Aşağıda tartışacağız yarışları hakkında daha fazlasını okuyun. & Nbsp;

6. Tamamlanabileceğini sistemini kontrol etmek, kabul ve ifade & laquo karşı bir işareti yapmak için ayarlanabilir kullanıcı sözleşmesi tüm kuralları, kabul etmek gerekir; Ich habe dieAGB und & hellip; & raquo;.

7. Bedava online & raquo Play, doğruluğu, Basın ve laquo kontrol, ya da daha doğrusu büyük yeşil diyor ve laquo düğmesi; Jetzt Gratis mitspielen & raquo;. Sen, bir onay e-postası belirtilen link içinden gidecek.

Yukarıda tarif edildiği gibi

, oyun iki temel yarışta mevcuttur:

1. İnsanlar.

2. Shiva.

tüm insanlar prensipte ise, Shivah hakkında konuşma olduğu açıktır, bu fazlalaştı olduğunu paralar, boncuk ve fiyonklar etrafında her şeyi dekorasyon için bir sevgi ile bu dört kollu yabancılar. Gelecek Torpia ücretsiz herkesi olabilir oynayın! Bunu sizi deneyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more