Yer imleri

Galaktik Medeniyetler 4

Alternatif isimler:

Galactic Civilizations 4, popüler uzay stratejileri serisinin yeni bir parçasıdır. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler daha da iyi hale geldi ve uzay manzaraları daha da çekici hale geldi. Seslendirme güzel, müzik hoş. Oyunun modern olmasına rağmen performans gereksinimleri düşüktür ve yalnızca oyun bilgisayarlarında oynayamazsınız.

Bu bölümde hala seçilen ırklardan birinin başındaki alanın önemli bir bölümünü kolonileştirmeniz gerekiyor. Daha da fazla grup var, her birinin kendine göre güçlü ve zayıf yönleri var, seçim yapmadan önce açıklamayı inceleyin.

Yeni başlayanlar için testlere başlamadan önce birkaç basit görev şeklinde eğitim verilmektedir. İpuçları sayesinde kontrol arayüzünü anlamak kolaylaşacaktır. Önceki bölümlere aşina olan oyuncular için çok fazla değişiklik olmayacağından bu daha az çaba gerektirecektir.

Uzayı fethetme yolunda pek çok şey yapmanız gerekiyor:

  • Yakındaki gezegenleri ve yıldız sistemlerini keşfedin
  • Madencilik ve gıda üretiminin kurulması
  • Daha gelişmiş gemiler elde etmek ve üretimi modernleştirmek için bilimden yararlanın
  • Oyun tarzınıza en uygun filoyu elde etmek için uzay gemilerinin tasarımını değiştirin
  • Düşman ırklarla savaşın ve gezegenlerini ele geçirin
  • Diplomasi ve ticarete dikkat edin; bazı durumlarda bu, başarılı bir askeri harekattan daha büyük faydalar sağlayabilir

Bu liste, PC'de Galactic Civilizations 4'te gerçekleştireceğiniz ana aktiviteleri (hepsi değil) listeler.

Medeniyetinizin tam olarak nasıl gelişeceğini, hangi kültürel değer ve geleneklere sahip olacağını kendiniz belirlersiniz. Başlamadan önce oyunun nasıl ilerleyeceğini belirleyecek bazı parametreleri yapılandırın. Bu yaklaşım, oyunu sadece zorluk seviyesini seçmekten daha ustaca özelleştirmeyi mümkün kılar. Çevredeki dünya her oynanışta yeniden yaratılır, dolayısıyla iki özdeş oyun olamaz.

Diğer birçok stratejide olduğu gibi burada da oyunun başında kaynak eksikliği ile karşılaşacaksınız, bu çözülmesi gereken ciddi bir sorundur. Aynı zamanda kolonilerinizi ve yerleşimcilerinizi koruyabilecek güçlü bir uzay filosuna da ihtiyacınız olacak.

Şu anda en önemli olanı seçin ve harekete geçin. Basit taktikler her zaman en iyi seçenek değildir.

Galactic Civilizations 4'ü oynamak oldukça ilgi çekici olacak çünkü evrenin modellenmesi sırasında yapay zeka aktif olarak kullanılıyor. Geçiş için birçok seçenek var, alanı fethetmek için dilediğiniz kadar zaman harcayabilirsiniz. Planlarınıza ulaşamazsanız, baştan başlayın ve farklı bir gelişim yolu seçin.

İnternet yalnızca başlangıçta kurulum dosyalarını indirmek için gereklidir.

Galactic Civilizations 4'ü PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu Steam portalını ziyaret ederek veya bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz.

Tüm galaksiye hakim olan bir medeniyet yaratmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more