Yer imleri

Galaxy Yaşam

Alternatif isimler:

Diğer temsilcisi Plinga oyna oyunu Galaxy Hayat. Birçoğunuzun bildiği gibi, oyunlar bu dizi gülümseme bile şüpheciler yapamazsınız. Oyunun özü acı basit ve oyun hakkında çocuklarının öğrenmek, ve çoğu zaman anne grafik ve tatlı huylu nastolno kayıt ve oynamaya başlar. Nitekim, bu oyunu - kendi fantezi dünyası zor ve sinir bozucu hayatın anlamı düşünmeden zaman dinlenmek ve harcamak için mükemmel bir yoldur. Bazı açılardan, Galaxy Hayat çok online uygulamalar Vkontakte ve Facebook online smacks. Yani, basitçe, bu oyun ruhun yararına boş zaman geçirmek için harika bir yoldur!

Bu hemen hemen tüm online oyunlarda olduğu gibi

Ve evet, Galaxy Hayat tam kaydı da gereklidir. Kayıt işlemi önceden oyun Plinga ile uğraşmak zorunda durumunda basitleştirilmiş olabilir ve sistem hesabında tasfiye ettik. Bu durumda, sadece kendi önceden kaydedilmiş verileri alt yapın ve oyuna başlayabilirsiniz. Ve Plinga seni oyna tüm oyunları ile durumda sadece bir hesabı olması yeterli olacak, ekstra bir şey indirilen ve yüklü değildir. Eğer oyunu test etmek istiyorsanız, tıklayın "deneyin."

1. Bu sisteme yeni iseniz, kayıt gerekir. İstenirse, herhangi bir oyuncu Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer yok sosyal ağ oyun kravat arzu ederseniz, kayıt formunu doldurup olacaktır.

2. Oyunun tüm tasarımı oyun penceresinin (sadece oyun pencere) sağ üst köşesindeki onay kutusunu değiştirerek yapılabilir Rusça web sitesinin dilini, geçiş yapabilirsiniz, daha uygun hale gelmiştir.

3. Kayıt formu sağ oyun ekranının ortasında size sağlanacaktır. Formun üst alanında (kutu «E-posta») e-mail adresinizi yazınız.

-4. Geleneklere göre, hat "Şifre" hesabınızın parolasını girin.

5. Hat "Kullanıcı Adı" takma isminizi girin.

6. Iyi niyetli inanıyorum, ve hızlı bir şekilde oyunu Galaxy Yaşam oynamaya başladı Sistem, sistem ve kullanıcı sözleşmesinin kullanım kuralları ile katılıyorum. Bu, bir kene önünde uygun hattına teslim edilebilir.

7. Eğer yönetim sitesinden gelecek e-bülten almak istiyorsanız, aşağıdaki satırı işaretleyin, ama eğer değil - kutusunu boş bırakın.

-8. Tüm tamamlanmış ve doğruluğu kontrol? "Kayıt" seçeneğini tıklayın.

Oyuna girme, otomatik olarak bazı tamamen yeni sistemde bulacaksınız. Eğer küçük bir arazi arsa, ve kim daha sonra korumak isteyeceksiniz kendi etmeyin. Bu oyunda size kar getirecek, çünkü yapısını geliştirmek. Genel olarak, Galaxy Hayat kolayca geçecek basit ve anlaşılır ve temel eğitim oynamak. Çünkü birlikte daha iyi, Facebook ve diğer sosyal ağlardan arkadaşlarınızı davet edin. Ayrıca Galaxy Yaşam oynamak için ücretsiz herkes olabilir. Görmek için acele!

 

Galaxy Yaşam online kayıt