Yer imleri

Gallendor Battlegrounds

Alternatif isimler: Battlegrounds

Gallendor Battlegrounds Online & ndash; oyuncular gerçek insanlar ile çalışma fırsatı geçtiği eşsiz ücretsiz tarayıcı strateji. Gallendor Şirket arayışı herkes için erişilebilir olacak bir oyun yaratmak için zahmet. Ortaçağın büyüleyici dünyasına girmek için, yalnızca Gallendor Battlegrounds kayıt gerekir. Bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını ve varsa dakika Gallendor Battlegrounds meseleyi katılmak için bir internet bağlantısına sahip. Ek kurulum gerektirmez ya da oyun istemcisini indirmek yok. Sadece şu bilgileri girmeniz gerekir çünkü Gallendor Battlegrounds herhangi bir sorun neden olmaz oyunda Katıl:

1) Karakter Adı & nbsp;

2) Şifre

3) E-posta

Kayıt Gallendor Battlegrounds ilgili düğmeye basılarak tamamlanmış olacak ve nedeniyle çeviklik ve kurnaz kazanacak hasta tutuklu huzur olacak. & Nbsp;

Online oyun Gallendor Battlegrounds & ndash; onun stratejik ve ekonomik düşünme, onun cesaretini ve dayanıklılığını göstermek için bir yoldur, şans size boşuna gelmedim geldi rakibini kanıtlayan, diğer oyunculara üzerinde yükselmeye. Sen Gallendor Battlegrounds çeşitli testler aracılığıyla oynayacak. Engin orduları Yönetmenlik, sen destansı savaşlarda yer alacak. Zaman içinde, onun gücü ve erişilememesi ünlü bir imparatorluk yarattık mümkündür. Ana güvenilir Castle & ndash güçlendirmek; ana barınak olan bina.

Kendi yerleşim oluşturmak için başında bir sürü çaba gerektirir ve gelecekte yönetmek için. Eğer Gallendor Battlegrounds oynamaya başladığınızda Ama bu zaten kamuya zorluklar korkmuyoruz belirtti. Yani, canavarlarla mücadele maden kaynaklarının yapan düşmanlara karşı savunmak, inşa, onların mallarını yönetmek ve sürpriz saldırılar yaparak başkalarının 'yok etmeye hazır olun. Ama sen bir iman sadece baskını, & nbsp planlayabilirsiniz hatırlıyorum; sizden daha o kasaba muhaliflerin gelişimi yavaş.

kaynak gerektirecektir, ileriye online Gallendor Battlegrounds oyun oynamak için. Sen para ve malzeme ve insan kaynakları sağladı.

para ve malzeme kaynaklarının olmadan sanayinin gelişmesi mümkün değil. Hemen hemen tüm faaliyetler belirli kaynakların yatırım gerektirir. Örneğin, hiçbir inşaat malzemeleri silahsız senin askerlerin kavga herhangi Construct ve trajik sonuçları bitebileceğini hiç yiyecek ve su eksikliği (nüfusun kitlesel yok) inşa değil. Ayrıca kaynakların konumu, ulaşım, çok fazla bağlı olduğunu unutmayın.

İnsan Kaynakları & ndash; o senin kara yaşamaktadır kişidir. Onlar rol sanatçılar siparişlerinizi niyetindeydi. Insanların gider Sizin hazine doldurulan anda, ordu tarafından oluşturulan çeşitli işlerde (örneğin inşaat), seslendirdi. Onlar planlarını uygulamak için yardımcıları, çünkü adanmış koğuşta olmadan insanlar, başarıyı elde edemez. Senin insanların ihtiyacınız olan her şeyi ve bakım sağlamak. & Nbsp; tek yolu kamu hoşnutsuzluk önlemek ve etkin çalışma kendi parçası elde edecek. Bu sadece gıda malzemeleri izlemek değil, aynı zamanda ustaca eğlence etkinlikleri organize etmek gereklidir. Örneğin, yorucu bir savaştan sonra avlamak için yaptığı savaşçılar yol. Senin kale içinde inşa eğlence ve dini yapılar olmadan yapamaz. Bir bilge efendi ve adil bir lider olmak, halkın saygısını tadını çok çevrimiçi Gallendor Battlegrounds çok daha kolay olacaktır oyunu oynamak mümkün olacak.

oyun Gallendor Battlegrounds çevrimiçi bir dizi gösterge sürekli izlenmesi gerekir. Bu öncelikle, şiddetli bir savaşta güven vermek mücadele birimleri arttı vardır. İkincisi, size alt laboratuvarlarda bilimsel aktivitenin geliştirilmesi. Sen teknolojik geriliği izin vermek istemiyor musunuz? Üçüncü olarak, büyüme önleme ölüm ölçüde artmaktadır. Zaten insan kaynaklarından, bahsedildiği gibi çok bağlıdır. Ama sadece kendilerinden değil, aynı zamanda, tabii ki, bunların sayısı. Insanlar topluca ölecek olursa, o zaman kesinlikle sdobrovat olmaz! Dördüncü, eğitim ve birliklerin çeşitli iyileştirme. Eğer okçular, piyade, süvari ve büyücüler ve ndash iseniz; Bu savaşta başarının anahtarıdır. Sonuçta, bir savaşta destekledikleri ve birbirlerini tamamlayacak.

Gallendor Battlegrounds online oyun seviyeleri ayrılmıştır. Yeni oyuncular kendi özünü anlamak için, oyun anlamak için eğitim seviyesini geçmesi için davet edilir. Iyileştirmeler düzeyi itibariyle tüm alanlarında mevcuttur. Sen sahipliğini genişletmek için, sanayiyi geliştirmek mümkün olacak, bilim yükseklikleri ve daha fazlası ulaşır. Sadece dinlenmek için kalkmayın! Ekranın diğer tarafında oyuncular da sizin için acil bir tehdit sunulması, büyümekte ve gelişmektedir. Her zaman püskürtmek için hazır olun!

dünyayı Gallendor Battlegrounds kazanan, maksimum zevk almak Hiç şüphe yok ki! Bunun için de senin gibi görünen karmaşıklığı endişe etmeyin ve üstesinden gelinmesi gereken buraya gelmek. Lyazganya yaralı asker ve yüksek sesle çığlıkları komutanları bıçakları çığlıkları zil çanlar kulakları sağır atmosferini içinize çekin. Güzel grafikler hayatta sanki önünüzde durmak Ortaçağ kaleleri ve görkemli şövalyeler güzelliğini vurgulamak. & Nbsp;

O uzak iyi şanslar dönmedi, o senden, sevgili oyunculardan diliyorum sadece kalır!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more