Yer imleri

Savaşçıların Oyunu

Alternatif isimler:

Game of Warriors kule savunma stratejisi TD. Android cihazlarda oynayabilirsiniz. Burada yüksek kaliteli 3d grafikler bulacaksınız. Oyun kulağa hoş geliyor, müzik rahatsız edici değil.

Hikaye büyülü bir dünyada geçiyor.

Bu sefer göreviniz kendilerini korkunç bir durumda bulan insanları korumak olacak. İnsan uygarlığının kalıntıları, kötü krallıkların ittifakı tarafından topraklarından sürüldü. İnsanların güçlü savaşçılara dönüşmesine ve kötülüğün güçlerini yenmesine yardım edecek bir kahraman olmalısın.

Bu zor bir iş, gidilecek çok yol var:

  • Savaşçılarınızı yükseltin
  • Düşmanları yenerek toprağı geri alın
  • Kahramanların kilidini aç
  • Düşman saldırılarını püskürtmenize yardımcı olacak beceriler öğrenin

Bu, oyun sırasında yapacağınız görevlerin kısaltılmış bir listesidir, ancak başlamadan önce küçük bir eğitim görevinden geçin.

Karanlığın dört ırkına karşı verilecek savaşlar:

  1. goblinler
  2. iskelet
  3. takma
  4. orklar

Fantastik dünyaya ışığı geri getirmek için kötülüğün dört ordusunu yenin.

Muharebe operasyonları, farklı arazi tipine sahip farklı bölgelerde yürütülecek. Düşman birliklerinin hareket yollarını kullanarak savunmanızı önceden planlayın.

Saldıran birimleri atış menzilinin daha geniş olacağı konumlara yerleştirin.

Piyade birimlerinin yolunu kapatmak için bu yerlerdeki düşmanların hareketini yavaşlatmaya çalışın.

Ordularınıza her görevde eşlik eden bir kahraman, doğru yerde konumlandırırsanız savaşçılarınızı büyük ölçüde güçlendirebilir.

Tüm dövüşçüleriniz deneyim kazandıkça ve seviye atladıkça yeni yetenekler kazanabilir. Örneğin, geniş bir alana hasar verebilir veya düşmanları yavaşlatabilir, dondurabilirler.

Rakipler farklıdır, bazıları fiziksel hasara, diğerleri sihire karşı savunmasız olabilir. Hızları da farklı olabilir.

Savaş sırasında, doğru kararları nasıl hızlı bir şekilde alacağınızı öğrenmek çok önemlidir ve zafer sizin olacaktır.

Savaştan önce taktik seçmelisin. Düşman birimlerinin yoluna olabildiğince çok savaşçı yerleştirmek ve ancak bundan sonra onları geliştirmeye başlamak genellikle daha doğrudur.

Sadece savaşçılar düşmanlarla savaşmaz. Generaliniz de hasar verebilir.

15 aktif ve 3 pasif beceriden gerekli becerileri seçin. Hangilerinin en etkili olduğuna ve oyun tarzınıza en uygun olduğuna karar verin. Tüm beceriler hemen kullanılamaz. En güçlü olanları elde etmek zaman alacaktır. Bu yeteneklerin kullanımı, çok sayıda düşmanın olduğu ve savaşçılarınızın zor zamanlar geçirdiği anlarda saklanmalıdır.

Birimlerinizi konuşlandırırken, savaşmak üzere olduğunuz düşmanların özelliklerini dikkate alın. Bu savaştan önce görülebilir. Unutmayın, tüm savaşçılarınız uçan rakiplere saldıramaz.

Game of Warriors'ı İnternet olmadan da oynayabilirsiniz, bu özellik operatörünüzün kapsama alanı olmadığı yerlerde kullanışlıdır.

Game of Warriors, bu sayfadaki bağlantıyı izleyerek Android'de ücretsiz olarak indirilebilir.

Hemen oynamaya başlayın ve ezici olasılıkları ezin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more