Yer imleri

gamedec

Alternatif isimler:

Gamedec, inanılmaz derecede ilginç bir izometrik rol yapma oyunudur. Cyberpunk tarzındaki güzel grafikler oyuncuları memnun edecek, müzik iyi seçilmiş ve karakterlerin seslendirmeleri yüksek kalitede.

Bu oyunda sanal dünyalarda suçları araştıran bir dedektif olacaksınız.

Başladıktan hemen sonra, oyunun kuralları size o kadar incelikli bir şekilde öğretilecek ki bunun bir öğretici olduğunu bile fark etmeyeceksiniz.

Siber suçları soruşturmanın olağan yolunu görmeyeceksiniz, burada tam anlamıyla karizmatik bir dedektif kılığında sanal dünyalarda seyahat edecek ve vahşetlerin sorumlularını arayacaksınız.

Olaylar 22. yüzyılda Varşova'da gerçekleşir. O an sanal ya da gerçek dünya çok farklı değil ve bu yüzden Gamedek teşkilatının dedektiflerine ihtiyaç duyuldu, çünkü insanlığın gerçeklikten gelen tüm ahlaksızlıkları sanal dünyalara sızdı. Görevleri düzeni sağlamak ve suçluları bulmak olan dedektiflerden birisin.

Bu oyunda karakterinizin sıkıcı bir hayatı olmayacak:

  • Suçları soruşturmak
  • Sanal dünyaları keşfedin
  • Karakterinizin kim olacağını belirleyecek kararlar verin
  • Seçtiğiniz becerileri yükseltin

Burada istediğiniz gibi oynayabilirsiniz, oyun sizin verdiğiniz kararları verir ve sizin eylemlerinize göre karakterin karakterini şekillendirir. Bu oyun masa kart oyunlarına benzer.

Ana karakter yapma biçiminiz, çevresindekilerin tutumunu da belirliyor. Pek çok sakinle tanışacaksınız, bazıları size düşman olacak, bazıları dost olacak ve bu, kahramanın karakterine bağlı.

Sanal dünyalardaki suçlar gerçek dünyalardakinden daha az değildir ve hepsi farklı bir yaklaşım gerektirir. Sorunları kendi benzersiz tarzınızda çözün ve yalnızca tercihlerinize uyan becerileri geliştirin.

Birçok güzel siberpunk manzarası oyunda sizi bekliyor. Atmosfer inanılmaz ve her anın tadını çıkarabilirsiniz. Kahraman çok karizmatik ve bir şekilde 19. yüzyılın efsanevi dedektiflerini anımsatıyor.

Vakaların çoğu, suçluları bulmak için gözlem, yaratıcılık ve tümdengelim kullanmanız gereken oldukça karmaşık bulmacalardır. Bazen işler çok karmaşık olabilir, ancak kesinlikle çözebileceksiniz, çünkü Gamedek'te kimseyi dedektif olarak almıyorlar.

Herkesle etkileşim kurabilirsiniz. NPC'ler, size değerli ipuçları sağlamak veya sizi bir soruşturmanın doğru yönüne yönlendirmek için sizinle iletişim kurabilir.

Öncelikle, en sevdikleri dedektifin sayfalarında yer almak isteyen bilmece ve bulmaca severler Gamedec oynamayı sevecekler.

Oyunda eksik olan şey aksiyon. Çatışma ve kovalamaca yok, sadece acelesiz zihinsel aktivite. Bu nedenle, hızlı tempolu oyunları seviyorsanız, o zaman belki başka bir şey oynamalısınız veya bu oyunu denemelisiniz ve belki de yeni bir tür keşfedeceksiniz.

Gamedec PC'de ücretsiz olarak indir, ne yazık ki çalışmaz. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Şimdi oyunu yükleyin ve sanal dünyada bile kendinizi Sherlock Holmes olarak deneyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more