Yer imleri

Gameglobe

Alternatif isimler: Gameglobe

Game Gameglobe, Aksiyon, Macera, TPS, Görev, Yarış türlerinin bir karışımıdır. Fakat özünde, oyun Gameglobe, herkesin kendi fikirlerini gerçekleştirebilmesi için, yarattıklarında oyun yarattıktan hemen sonra yaratabileceğiniz, fikirlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, bu oyunun sizi uyardığı şeydir. Gameglobal online oyununu F2P (FreetoPlay) modunda oluşturulduğundan beri tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Gameglobalplay oyununa başlamak için, aşağıdaki sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayarınız olması gerekir:

 • işlemci CeleronDual-Core 1. 6 GHz veya üstü;
 • ekran kartı gef veya 8800 GS veya üzeri;
 • RAM 1 GB veya daha fazla;
 • işletim sistemi WindowsXP veya sonraki sürümleri; En az 2 GB sabit diskteki
 • yer;
 • DirectXDX 9;
 • İnternet bağlantısı;
 • klavye;
 • mysh.

Bilgisayarınız bu özelliklere sahipse, bir sonraki adımınız Gameglobe kaydı olacaktır:

  1. Siteye git ig2 Gameglobe;
  2. in sağ üst köşesinde Username oyun adınızı girin;
  3. bir parola indirir ve hatırlayın;
  4. Ayrıca e-posta adresinizi de girin;
  5. , onay işaretine tıklayarak telif hakkı sözleşmelerini kabul eder;
  6. altındaki büyük yeşil düğmeye basın Signup;
  7. talimatları izleyin ve oyun istemcisini indirin;
  8. Ayrıntılarınızı girin ve kendi oluşturduğunuz maceraları başlatın.

Dünyanızı, güzel alanlarınız ve doğanızla oyununuzu yaratmak için, ormanlar, yollar, şelaleler, mağaralar, engeller, çöller, karla kaplı çayırlar ve hayal gücünüzden çok daha fazlasını beklemek için çok çeşitli araçlar sunulur. Senaryolar yarat, hikayeler yaz, unutulmaz bir karakter yarat ve diğer insanlarla paylaş. Her birimiz daima kendi oyunumuzu yaratmayı hayal ettik, bu kesin, ve bu Gameglobe oyunu ile mümkün oldu.

Bir dünya yaratarak karakterinizi kendiniz çalıştırabilirsiniz. Kahramanını nasıl kontrol edeceğini bulalım. W S A D (yukarı, geri, sola, sağa) yan taraflara gitmek için Q E tuşlarını kullanarak dünyadaki bilinen düğmeleri kullanarak dolaşmak çok kolaydır. Atlamak için boşluk tuşu veya sağ fare düğmesini kullanın. Sol düğme, çevrenin nesnelerine çarpma ve etkileşime girme, ayrıca ipi tutma işlevini yerine getirir, ipi yukarı hareket ettirmek veya aşağı inmek için hareket tuşlarını ve R F'yi sallayabilirsiniz.

Oyunda Gameglobe gibi araçlar var: SUV, kızak, kamyon ve snowboard. Onları yönetmek zor değil. Arabaya binmek için farenin sol tuşuna basın, hareket için W S A D tuşlarını kullanın. Oyunda el freni araçtan çıkmak için boşluk çubuğuna takılıdır.TAB düğmesini kullanın, hızlandırmak için W ve S frenini kullanın. Tüm taşıma yöntemlerini yönetmek yaygındır; böylece bir snowboard, kamyon ve kızağı nasıl süreceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu siteyi ziyaret edin, kayıt olun ve bir oyun yaratın, bir şaheser, bir macera, inanılmaz karakterler, kötü adamlarla dünyanız yaratın. Gameglobe oyununu ücretsiz oynamak, oyununuzu oluşturma ve arkadaşlarınızla ve toplulukla paylaşma şansı verir. Eşsiz olun ve uzun süre istediğinizi yapın. İşte seni bekliyorlar!

 

Online kayıt Gameglobe