Yer imleri

Ganja Savaşları

Alternatif isimler: Ganja Savaşları

Online oyun GanjaWars & ndash; ücretsiz tarayıcı tabanlı strateji rol yapma kategorisi RPG. MediaSite & raquo; OOO & laquo tarafından geliştirilen gangster dünyanın sanal kopyası;. Renkli ismi GanjaWars rağmen çevrimiçi yasadışı uyuşturucu onaylamaz ve bunları kullanmak için insanları teşvik etmez. 2003 yılında, online oyun net bir lider konumunu almıştır ve o zamandan beri derecelendirme düşer. Birçok oyuncuların ilgisini yapabiliyor projenin özgünlük Tüm bu teşekkürler. Suçun Kirli, acımasız dünya senin kanlı silahlı ve mafya hesaplaşmaya bir katılımcı olun. Oyun GanjaWars Online & ndash; Bu savaş yeteneklerini göstermek için tüm cesaret ve beceri göstermek için stratejik yeteneklerini gerçekleştirmek için eşsiz bir fırsat vardır. O hayatta ve GanjaWars kayıt kurmak yardımcı olmak için bu lanet dünyaya gelmek için. Bu oyun hemen hemen tüm gelenler için geçerli ise, kendi iddiasız sistem gereksinimleri sayesinde:

1) İşletim Sistemi Windows 2000, XP, Vista

2) İşlemci Intel Pentium I 200 MHz

3) RAM 32 MB

4) ekran kartı gerekli değildir var

İnternet imkanına

5) bir bileşik

GanjaWars oynatmayı başlatmak için, oyun istemcisini indirmek ve yüklemek gerekmez. Oyun GanjaWars & ndash Katıl; Sadece kayıt formunu doldurarak ediyor. Aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekir:

1) oyun karakteri ismi

2) Kadın ve erkek cinsiyet

3) yeniden giriş tarafından onaylandıktan şifre () oluşturmak

Profesyonel bir tasarımcı tarafından çizilen resimlerin

4) Number

Kayıt GanjaWars gerekli verilerin girmesinden sonra bile oyunu başlatmak için istediğiniz ile silah seçin sunmaktadır. Önerilen Özellikleri aynı pencerede okuyabilirsiniz. Mini Dragunov & raquo;, Yani, iki veya Makarov tabanca veya Kalaşnikof saldırı tüfeği, keskin nişancı tüfeği veya laquo alabilir veya Winchester 1200 shotgun. İleri & ndash acele tanımlar ve; Paldır küldür & nbsp dalma, olay gandzhubasovskih savaşları azgın içinde. & Nbsp;

PVP sistemi aşağıdaki kavgaları oluşur:

- Metin savaş

- Grafik savaş

- Görev Savaşı

Metin mücadele kolay ve kısa. Internet trafiğinin tüketimi oldukça küçüktür. Burada uygulama taktikleri neredeyse imkansızdır.

grafik savaşta oyuncuları izlemek için ekranda zaten mümkündür. Grafik savaş gerçekçi bir algı, çok daha ilgi çekici savaş grafik metin teşvik etmektedir. Onların stratejik planlarını gerçekleştirmek için bir fırsat olsun. Karmaşık engelleri değil, aynı zamanda mevcut çeşitli barınaklar Fight.

Görev savaşları düşmanları tarafından korunan uzak adada yürütüyorlar edilir. Ama sen bir kazanan, değerli eşyalarınızı ve meşru ödül olma yeni bir seviyeye mücadele katılmaya karar ve bunun dışında geldiyse.

Ayrıca oyun online GanjaWars oynamak için, siz (rakibin kendiniz seçin) tek savaşlar olarak mücadele gibi grupların yer alıyor olabilir, Düellosu (özellik - atlatmak yasak), yaygın (en fazla 30 katılımcı), & nbsp; cadde (hedef & ndash; para, deneyim ve beceri puan), mülkiyet bir saldırı (birbirine karşı iki sendikalar) ve tutun.

, tabii ki, mümkün silahsız GanjaWars görüntülemektedir. Seçim geniş yeterli:

- gun

- keskin nişancı tüfekleri

- makine

- tabancalar

- av tüfeği

- bombaatar

makineli tüfek atış bir sürü yapar. Bu nedenle bir kaç mermi hepsi tam bile ayrıldı düşmana hasar.

Sniper tüfeği tekrar ateş, ama yeterince güçlü olabilir. Bu silah avantajı bir mesafeden ateş ve hiçbir zırh delmek için yeteneğidir.

makine bir makineli tüfek ve keskin nişancı tüfeği arasında bir şeydir. Ayrıca oldukça etkili bir silah.

tabancalar doğru ellerde yıkıcı güç haline gelebilir. Özellikle her el aynı anda kullanmak üzere bir silah alabilir, çünkü.

Shotguns bile küçük bir yelpazesi var, ama melee yeri doldurulamaz.

Grenade ayrıca yakın mesafeden kullanılan, ancak bir atış birkaç rakipler etkilenir zaman.

silahların yanı sıra, GanjaWars online oyun oyuncu, modern iletişim ve ulaşım araçlarının nesneleri sahip sağlar. Bu cep telefonu, araba, tekne ve daha fazla olabilir. Bunlar karakterin mücadele özelliklerini artırır.

Doğal olarak, hediye kesinlikle hiçbir şey olsun. Bu nedenle, gerekli şeyler ve iyi mühimmat para kazanmak için işe düzenleyin ya da ticaret çalışırlar. Oyunun ekonomik bileşeni gayrimenkul çeşitli varlığını ima eder. Bu nesneler madencilik, işleme ve imalat sanayi olarak hizmet vermektedir. Madenlerde, fabrikalarda ve ticaret terminallerinde çok çalışmaya bazı sermaye birikmeye başlar için. Çalışmanız saatlik ödenecektir. , Sen kendi işine satın alabilirsiniz koymak otpahal bir şans var. Yeraltı güç ve nüfuzunu olsun, işinizi kurmak için çalışıyoruz.

oyun seviyeleri ile hareket olacak çevrimiçi GanjaWars, oynamak için. Başlangıçta, şansınızı basitçe az. Örneğin, kavgalar üç çeşit, sadece metin kullanabilirsiniz. Seviye 5 yerlerde küçük bir seçim vardır için, bir uranyum madeninde, ve bu çalışma işte çalışıyorsanız Up, gördüğünüz, kolay değildir. Ama artan seviyeleri ile radikal değişiyor. Yeni umutları. Zaten 10 düzeyinde karakteriyle doğru niteliksel değişti. Yani, örneğin, şimdi kendileri katılmayı savaş seçmenize vardır olabilir. Sonuçta, onlar hazır. Ayrıca, bir sendikası katılması mümkündür.

şu anda oynamaya başlayın ve emin olun GanjaWars & ndash; Güçlü, akıllı, & nbsp iyi oyun; zorluklar korkmam cesur, iletişimsel insanlar. Zevk ve başarılarından gurur! Şans sizden yüz çevirirlerse asla!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more