Yer imleri

Zaman Gardens

Alternatif isimler: Zaman Gardens

Internette en popüler ücretsiz oyunlar (HOG) biri olan Time oyunu Bahçeleri,. Indirmenize gerek yoktur Bu oyun, tarayıcınızda ücretsiz çevrimiçi hakkı Zamanın Bahçeleri oynayabilirsiniz.

Bazı tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz - Troy, Mısır, Londra Saat Kulesi ve çeşitli nesnelerin arama Babil'in Asma Bahçeleri adım piramitlerin duvarları vardır.

Zaman Online Gardens dört farklı oyun modları dahil, ücretsiz içerik yüzlerce saat sağlar. Oyuncular ayrıca maceraları ile onlara yardımcı olmak için özel bahçeler ve arkadaşlar katılmak için onlara hediyeler ve davetiye gönderme, ana noktaları üzerinde olması onları çağıran, arkadaş olabilir.

Zaman kayıt Bahçe İngilizce arayüz ile oyun alanı olarak, İngilizce olarak yer alır.

Bir kayıt yapmak için ihtiyacınız olacak:

1. Zamanın oyun Bahçeleri web sitesine gidin.

2. O senin ortağı ve akıl hocası. Toplum için yaptığı kamu eylemleri açıklık ve tekinsiz bir iş ahlakı ile karakterizedir. Eleanor Lansing Purlieu. O zamanın Derneği uzun zamandır üyesidir. O matriarchy açısından olanaklar büyüdü ve sık sık buna göre davranır.

3. Richard Wakefield. O zaman ve eğilimleri kurtarmak için mükemmel mümkün karakteri kurnaz. O, her yerel. Birçok olaylar meslektaşlarının ona güvensizlik birçok getirdi.

-4. Lulu Milton. O modacı ve büyük bir vardır özgür ruh . Bu mütevazı kız değildir , Lulu abartılı farklı dönemlerin time elbise kendilerini süslüyor.

5. Quincy Bolthouse. O olduğunu Victorian inek . O'nun parlak zihin ve saçmalık rolü baş teknoloji ona kazandık .

6. Megan Kher. O kökenli toplum ayrıcalıklar [_13_ içinde diğer yeni karakter o istemem] o tartışacağız. Onun nispeten taze yüz çok bilinmemektedir.

Zamanın Gardens, ücretsiz oynayabilirsiniz. Ve ekstra bir şey indirmenize gerek yok oyun için en önemli şey hatırlıyorum. Şimdi oyunu başlatmak ve özel efektlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Zaman Online

Bahçeleri - tarihin sırları, efsanevi yerlerin en ilgi çekici oyunlarından biri.

, Zaman Bahçeleri dünyasına girin unutulmaz deneyimleri bir sürü almak ve emin tarihi gizemleri ve sırları bir sürü dolu olduğunu dünya emin olun.

Bu gizemli oyunda size

İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more