Yer imleri

Gargonia

Alternatif isimler: Gargon

Online oyun Gargoniya & ndash; özgür ve tarayıcı, tüm oyun verme süreci, gündelik ile taşan büyük ölçüde kolaylaştırılmıştır. Gelişimini başlatmak için, indirmek ve yüklemek için bir şey yok. İhtiyacınız olan her şey & ndash; tarayıcısına gidin ve adım Kayıt Gargonia gidin.

ilk aşamada oyunu Gargonia Kayıt gelecek oyuncu hemen o kendini & mdash sınıflandırmak için tercih yüzleşme hangi tarafını belirlemek sunar; Gargonitam veya Marines için. Eğer logo kampına (ya da altında adından bir bağlantı) kayıtlı sayısından daha az ise, üzerine tıklarsanız, sen dengeyi desteklemek için bir bonus verilecek. Zaten çevrimiçi Gargonia başladı Sonra, her zaman kamp değiştirebilirsiniz. Seçim belirleyin, sen her zamanki gibi, oynamak ve hangi şifre & mdash altında hangi isim altında e-posta adresinizi belirtmeniz olacak; girmek & nbsp; oyunu. Gargonia Kayıt burada kolay ve standart.

Özerklik & raquo; & laquo aracılığıyla oyun sürekliliğini sunarak

benzersiz online oyun Gargonia; Karakterinin eylemler. Eğer oyundan ya da çıkmak gerekir, ya da tamamen bilgisayarınızı kapatıp eğer senin kahraman artık ona emanet işlerine yapan, olduğunu. Sen bu işe göndermek ve daha sonra oyuna dönen onun maaş yerini alabilir.

Gargoniya oyunu parasal birimleri ve ndash vardır; Eğer çalışma almak düşman kapalı mücadele ya da bazı belirteçleri, keşif vardır. Gerçek para belirteçleri zenginleştirmek için & ndash işe yaramaz; Bu sadece oyun içi para birimi Gargonia olduğunu. Bu para oyuncuları eve geliştirmek için çeşitli şeyler satın almanızı sağlar, ya da ittifak performansını artırmak için ancak, zor olacak, onlar olmadan oynayın.

Bu arada, özellikleri. Dayanıklılık hasar alınan azaltılması için sorumludur. Güç & ndash; darbe kuvveti savaşta saldıran. Mobilite & ndash; Düşman saldırıları kaçınmak için. Güç & ndash; canlılık için. Zeka & ndash; Kritik isabet savaş sırasında (çoğu zarar olanlar) için. Şöhret & ndash; Oyuncuların sıralamasında bir pozisyon için. Gargonia online oyun size oyun düzeyini etkileyen deneyim sürekli üretim yoluyla sabit bir ilerleme sağlamaktadır.

oyunu & nbsp oynamaya başladığınızda, Gargonia çevrimiçi, sen inşa edemez, sadece biliyorum, ama aynı zamanda evlerini iyileştirmek için. Çorba:

& bull; house & ndash; Binanın her yeni seviyede şeyler için ekstra bir yuva ekler;

& bull; öfke kalkanı & ndash; düşman bir saldırı için yararlı, bu gücü arttıkça,

& bull; öfke & ndash sembolü; saldırı kapasitesini artırmak;

& bull; Göğüs & ndash; senin belirteçleri tutmak kullanılabilirlik düşmanıdır;

& bull; onur & ndash kalkan; savunma gücünü artırmak,

& bull; onur & ndash sembolü; savunma kapasitesini artırmak;

& bull; rozet ahşap & ndash; Yukarıdaki dördüncü düzeyi ve varsa, bu sizin için bir gelir istikrarlı bir kaynak olacaktır

& bull; izlemek & ndash; Uygun rakipler bulmada yardımcı

& bull; çit & ndash; Saldırıda oyuncunun gücü soyutlama düzeyinin değeri artacaktır.

Online Gargonia & ndash oyun; Bu iki kamp ve ndash arasındaki çatışma ortasında olduğu; Laquo &; Gargonitov & raquo; ve & laquo; Marine & raquo;. Konutların yapımı ve kalelerin geliştirme yapan ise gruplar veya ittifaklar Uyum, oyunun kahramanları, savaş ve ittifaklar gidebilirsiniz.

Peki, Gargonia & nbsp; beklediğiniz çünkü online oyun, size yüzde yüz eğlence getirecek şık karakterler ve görevler ve eğlenceli dövüş sistemi & hellip arasında bessmetnoe sayısı; tüm sayısız vardır. Müsterih olmak ve ilk elden mizah ve espri ile tasarlanmış tüm kapsamı öngörülen macera oyunu, biliyorum. Devam edin ve Gargonia oynamaya başlayın!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more