Yer imleri

Gaz tüketen Extreme

Alternatif isimler: Gaz tüketen Extreme

Gaz tüketen Extreme oyunu modern bir yarış eylemdir. Gaz tüketen Extreme - dinamik, şiddet, saldırgan ve oto yarışı silahlarla dolu ile sizi şaşırtacak bir tamamen yeni bir oyun.

Oyun Gaz tüketen Extreme oyunun resmi sitesinde indirebilirsiniz. Eğer oyun müşteri oluşturmak gerekir oyunu indirin.

Oyunda acımasız kurallar olacak Gaz tüketen Extreme oynuyor. Gaz tüketen Extreme ikinci başlık oyunu - bu hayatta kalmak için bir yarış var. Bu oyun damarlarında kan sıçrıyor.

Gaz tüketen Extreme - Dünyadaki yarış eylem, yeni bir dalı, şiddetli ve acımasız savaşlar sayesinde.

Oyun Gaz tüketen Extreme diğer oyuncular ile iletişim kurmak için Sen forum oyunları kayıt gerekir. Bu size oyun hakkında yararlı birçok bilgi öğrenmek için değil, aynı zamanda yeni arkadaşlar bulmak için fırsat verecektir.

Önce indirmek gerekiyor ve sonra oyun istemcisini kuracak oyun Gaz tüketen Extreme pc başlamak için. Oyun Gaz tüketen Extreme video hakkında görmek için önce oyun geliştiricileri tavsiye edilir. Tüm oyun özellikleri ile size tanıtmak olacaktır.

Oyun istemcisini yüklemeden önce, parametreler oyun için sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin:

1) Dual-core 2. 0 GHz - İşlemci.

2) 2 GB - RAM.

3) 12 GB - HDD.

Sonra eski harap araba başlatmak oyun Gaz tüketen Extreme oynuyor. Yavaş yavaş, geliştirmek ve hız, kapasite ve diğer özellikleri farklı yeni yabancı araba, onun yolunu yapacaktır.

In-Game Gaz tüketen Extreme Sen adrenalin yarış, yanı sıra özel savaş arenalarda yoluyla para kazanacağım.

Burada araçlar, silah, güç-ups, aşırı parça ve yükseltmeleri yüzlerce sizi bekliyor. Geçen oyun yeni modları, araba ve parçaları açılacaktır gibi.

Para ağır bir miktar kazanmak kez

arabanızı artırabilirsiniz: görünümünü ve ayarlarını değiştirmek. Ayrıca şöhret kazanma, kariyer promosyon Kazanılan para harcayabilirsiniz.

Oyun Gaz tüketen Extreme aşağıdaki özelliklere sahiptir:

1) 12 saatlik bir oyun.

2) tek oyuncu kampanya.

3) Yedi farklı mod şampiyonası. Dört takım aynı anda katılabilir.

4) Yedi yerleri, yollar fazla 500 kilometre yanı sıra sekiz oyun alanları.

5) İkramiyeler, 12 silah ve kazanç.

6) Cars) renkleri değiştirmek, çıkartmalar, tekerlekler (özelleştirebilirsiniz.

7) Sponsor ve benzersiz yarış pisti.

8) botlara ile oynamak.

9) araç boyama seçenekleri imkanı sunuyoruz.

10) Olağandışı ve niteliksel etkileri.

11) Destek direksiyon, joystick, klavye, vb

Mizah

12) Deniz.

Dünyayı aşırı Gaz tüketen Extreme katılın. Sponsorluk, şampiyonaları: ırkların farklı katılın. Ilk yer kaplar ve Gaz tüketen Extreme en iyi oyuncu olmak.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more