Yer imleri

Mitralyöz Gears

Alternatif isimler: Mitralyöz Gears

Sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Disk Alanı: 2 GB

Tarzı steampunk tüm kanunları tarafından oluşturulan bir dünyada geçiyor arcade shooter, -

mitralyöz Gears. Bu eylem tamamen reaksiyon süresi, oyuncunun doğruluğu ve silahın kalibre tarafından yönetilen, bir kabuk oyun içine alınır. Mitralyöz Gears oyunu büyük bir İmparatorluğu direnç göstermeye cesaret öldürme herkesi disdaining değil, herhangi bir araç ve yöntemleri kullanarak, tüm dünyanın bol kaynak ellerine almak istiyor nasıl kısıtlı olarak anlatıyor. Ama evrendeki Gitling kahramanlarına olmadan imkansız Gears ve kana susamış imparatorluğa meydan karar verdi bir kişi vardı. Max Brawley adında onun mücadele yürüyen robot kahramanı dümen işgalcilerin ilerleyişini durdurmak cesaret edemiyor.

Oyun

Hızlı ve doğru oynamak zorunda olacak mitralyöz Gears, çoklu katmanlardan oluşur ve bunların her biri düşman büyük bir kazık beklemek zorunda kalacak. Aksi takdirde geçmek mümkün olmayacaktır, beş fasıl misyonları mitralyöz Gears her biri sadece düşman kaynıyordu ve bir adam imha edilmelidir. Biz, yaymak kışla sormak bir su kulesi aşağı getirmek, ya da havaalanını havaya uçurmak, ama biz her zaman kırmak için bir şey soracak, havaya uçurmak veya yok edecektir. Her seviyenin sonunda yer patronların büyük, işgal yarım - mitralyöz Dişliler oyunu mayın, ekskavatörler, büyük günlükleri atma ve türün klasikleri tarafından tamamlanacaktır her hangi bir amaçları çok çeşitli, sonra atarlar karşılamak ve el bombası, ve ağır bombardıman uçakları ve trenleri, farklıdır . Mitralyöz Gears, oynadığı biz kürk sadece sınırlı olanakları - pulamety, bazuka, bombaatar ve çevresindeki her şeyi yok eden bir özel bir patlama dalgası gibi özel beceri. Bu nedenle Wave, çok güçlü bir silah, ve sadece bir kez görev başına kullanılabilir.

İyileştirmeler

Yerlerde herhangi birinde mitralyöz Gears özenle toplamak için değer altın bar, dağınık. Her seviyede önce erişilebilir, deposunda harcamak böylece para kazandı. Bu mağazada öğe silah veya zırh kürk artan performans. Ama hepsi bu değil, mağlup rakipler kılacaktır özel ikramiye fındık, özel bir iyileşme satın almak ve kürk için dekorasyon hangi hepsi aynı mağaza için. Peki fındık gibi oyun seviyeleri boyunca sizin için kıymaya el hayvan satın alabilirsiniz. Max bir yeğeni, bir virtüöz onun yürüyüş söndürme robotu idare edecek de - oyun yeni bir karakter olacak bu durumda, şirketin ikinci oyuncu yer alacak size misyonu oynayabilir zaman dinamik ve sürücü oyunun tam oyunun co-op modu vardır. Oyunun tüm avantajları, zengin ve renkli resim patlamalar sürekli yanıp söner ve çeşitli boyutlarda ve kalibre kahramanı kabukları kayabilir neredeyse mükemmel görsel performans, tamamlar.

 

Bilgisayar oyunu Gears mitralyöz