Yer imleri

Genesyx

Alternatif isimler: Genesyx

Genesyx Online & nbsp; - bir kıyamet sonrası dünyada yaklaşık bilimkurgu türünde ücretsiz bir çok oyunculu rol yapma oyunu.

Online Oyun & nbsp; hatta ofiste, herhangi bir bilgisayarda oynamak için kullanılabilir Genesyx, hatta evde, kurulum ve ek yazılım indirirken gerektirmez, internet trafiğinin büyük miktarda tüketir.

Genesyx hemen oyun immerses oyunu kaydol. Bu sırasında Genesyx & nbsp geçerken, çevrimiçi kayıt, sizin karakter gelişimi doğru yolu seçmek için oyuna kısa bir rehber ile bir araya gerekecektir. Üye Ol & nbsp; Genesyx girmenizi isteyecektir:

& bull; isim

& bull; zemin,

& bull; şifre, & nbsp;

& bull; elektronik posta kutusu adresi,

& bull; dört mesleklerden biri seçin.

Genesyx & nbsp; online oyun son nano bomba patlamadan sonra dünyada sizi içine çekecek. İnsanlığın Survivor iyileştirmek ve yanıtını hızlandırmak için, insan vücudu nano makinelere tanıttı Genesis özel bir sistemle, bağlanır. İnsanlığın kurtuluş tek yolu buydu. Ancak, sistem kendini geliştirmeye başladı, yanı sıra gelişen teknoloji. 22 yüzyılda, bu yüzden şimdi, sistemi kapatın cesaret edemedi İnsanlık, sadece güçlü ve özel polis yöneten hiçbir yasa vardır bir dünyada yaşıyor, sistemin elçileri, onun gereksinimleri uygulanmasını izlemek.

oyunu & nbsp oynamaya başladığınızda; Genesyx & nbsp; çevrimiçi, dört ana mesleklerden birini seçebilirsiniz: & nbsp;

& bull; piyade,

& bull; mühendisi

& bull; isyan,

& bull; pilotu.

Buna ek olarak, karakter Kazanılan deneyimine bağlı olarak artacak özelliklere sahip olacak. Bu karakter parametrelerdir

& bull; gücü, & nbsp;

& bull; hız, & nbsp;

& bull; kontratak, & nbsp;

& bull; doğruluk, & nbsp;

& bull; Güç, & nbsp;

& bull; canlılık, & nbsp;

& bull; enerji.

karakteristikleri savaş karakterin davranışı bağlıdır performansı, etkisinin gücü ve yeteneği düşman saldırısını kaçınmak için.

Online Genesyx oyun oynarken

Buna ek olarak, karakter birden yetenekleri beceri sahip olacaktır:

& bull; pugilism, & nbsp;

& bull; koruma, & nbsp;

& bull; Doğruluk, & nbsp;

& bull; silah bulundurma. & Nbsp;

beceri karakterinizin seviyesi ile artacaktır. Buna ek olarak, savaş çeşitli takılar ile korunacaktır. & Nbsp;

Genesyx online oyun özel bir niteliği ve ndash vardır; Her karakterin o savaşta kullanabileceğiniz kendi PDA vardır. Her mesleğin PDA'lar için uygulama kendine özgü listesi vardır.

karakter, saldırı savunmak, ya da PDA programı kullanabilirsiniz Kavga sırasında. Oyunun seçiminiz mücadele geniş bir yelpazede sunar:

& bull; düello

& bull; takım kavgalar, & nbsp;

& bull; turnuvalar,

& bull; benzersiz savaşlar.

Her eşsiz savaş senaryosunu oyunu. & Nbsp;

Silah ve mühimmatlar mağazada satın almak ve örneğin huzurlu bir mesleğin temsilcisi benzersiz öğeleri, kilidini ve düşmanın yenilgisi gücünü artırmak için silah, özel teknik yenilikler koyabilirsiniz bir hacker alabilirsiniz.

Kimin hedefi en çok tercih teker birçok klan biri katılabilir, belli bir düzeye ulaşan.

oynamaya başladığınızda & nbsp; Genesyx, özel öğretim & ndash yardımcı olacak oyunun özelliklerini anlamak için; özel bir lisans danışmanlık sahip tecrübeli bir oyuncu. Buna ek olarak, tüm soruların oyunun forumda cevap verilecektir. & Nbsp;

Eğer mücadele yorgun iseniz

, biz oyunda para kazanmak yardımcı olacak birçok barışçıl meslek biri ele geçirebilir. Buna ek olarak, sen mücadelede oyunu kazanan çeşitli etkinliklere katılmak için para alabilir duyurdu oyunun idaresi söyledi.

ve Genesyx & nbsp istediğiniz olanlar için; oyun ve projeye gerçek para yatırmak için, özel durumu, benzersiz silah, ikramiye çeşitli sağlamak. Ancak, başarılı bir yatırım ve gerçek para olmadan oynayabilirsiniz.

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more