Yer imleri

Tom Clancy'nin Hayaleti Recon: Wildlands

Alternatif isimler: Tom Clancy'nin Hayaleti Recon: Wildlands

Oyun Tom Clancy Hayaleti Recon: Wildlands: gerçek savaş.

Kak, geliştirici Ubisoft Paris’i iddia ediyor, oyun Ghost Recon Wildlands, kocaman bir açık dünyada ordunun ilk ürünü olacak. Yayınlanma tarihi hala bilinmiyor, ancak E3 Festivalinde bazı bilgiler sunuldu. Öyleyse Tom Clancy'nin Ghost Recon'u ile bu eylem: Wildlands platformlar için indir:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki dörtlü olarak gruplandırılabilir ve görevi yerine getirebilir, her ekip kendi kendine bir süreç geliştirerek sesli iletişim adımlarını koordine eder.

V sıcak nokta.

Geymerov Bolivya'ya inmeyi bekliyor ve biri farklı yönlerden hedefe ulaşıyor: araba, motosiklet, helikopter ve hatta paraşütle atlamak. Hikayede, Bolivya, tüm Santa Blanca'nın yönettiği uyuşturucu kaçakçılarının ve uyuşturucu kartelinin ana üssü haline geldi. Bu, yeraltı dünyası tarafından kontrol edilen bölgenin feci sonuçlarına ve hükümetin kontrolünü elinde tutması giderek zorlaştı. ABD panik içinde, çünkü ilaçlar tüm dünyada yayılıyor, ciddi bir tehdit oluşturuyor. Bolivya'daki mafya üssünü ortadan kaldırmak ve düzeni geri almak için elit takımı "Hayaletler" gönderdi.

Gruboy durumu düzeltecek gücü işe yaramayacak. Bir düşünce planına ve eylemi duruma göre ayarlama yeteneğine ihtiyacımız var. Bu adamlar birimin içinde, suç sendikasının saflarında karmaşa ve karışıklık yaratmak için tasarlanmış ve daha sonra da kalıcı olarak devre dışı bırakılmış. Kahramanlar, engellerin önünde durmayan tehlikeli ve ciddi bir düşmanla görüşmek zorunda kaldılar ve düşman ajanlarını açığa vuran cezaların seçiminde çok titiz değiller. Kadro belirleme karmaşık bir yapı oluşturdu, ancak arkasında hükümetin deneyimi ve desteği var.

Geympley ve oyunun özellikleri.

Ozhidaya anı indirmek için Ghost Recon Wildlands, oyuncuların haberi takip etmesini ve resmi kaynaklardan ne göründüğünü, sevinmesini sağlayamaz. Oyun, farklı koşullara sahip 9 farklı alana sahiptir: dağlar, nehirler, çöller ve diğerleri. Günün gerçekçi bir şekilde değiştiğini ve hava koşullarının değişebileceğini ekler ve gündüzün izlenmesi ve gecenin ideal bir sığınağa dönüşmesi kolaysa görev boyunca kullanılabilir. Silah kahramanları da boldur ve bu teknik yapışkan çamurun zorlu kısımlarını değişen kumlara karşı koyabilir. Modern dünyada olaylar ortaya çıktıkça, dronlar gibi özellikler olsa da ordunun gerçek bir cephaneliğinin temeli. Bu mekanik yardımcılar, etkili bir saldırının yanı sıra, hedefler ve düşmanlar olarak işaretlenir.

V misyonları Ghost Recon Wildlands, PC oyuncularına misyon gerçekleştirme yöntemini seçiyor: Düşmanın farkına varmadan yaklaşmak veya uzun menzilli ve kısa menzilli saldırılar için para kullanmak Sürpriz etkisine güvenerek ön inceleme yapabilir ve daha fazla veri toplayabilir ve daha sonra dünyayı keşfe çıkıp birkaç tasfiye alabileceğiniz görevi gerçekleştirebilirsiniz.

V Tom Clancy'nin Ghost Recon Wild Lands'i, NPC ile (isyancılar, politikacılar ve sıradan vatandaşlar) iletişim kurabilir, onlarla dostça ilişkiler kurabilir veya düşman rütbelerine gönderebilir. Ciddiye almanız gerek, çünkü gelecekteki planlarınızı etkileyebilirler. Oyuncu puanları kazanmak kahramanınızı geliştirir ve silahlarının ve faydalı eşyalarının düşmüş düşmanlarından alabilir.

Podvodya, oyunun özelliklerinden bir kez daha geçiyor:

  • Bolşoy açık mir
  • Kandandnaya oyunu 4 h
  • Vozmozhnost üçüncü bilgisayarda hareket naparnikami
  • Polnaya özgürlük deystviy
  • Alternativnye senaryosu sobytiy
  • Postoyannoe iyileştirme navykov
 

Tom Clancy'nin Hayaleti Recon: Wildlands