Yer imleri

Dünya gladyatörler

Alternatif isimler: Dünya Gladyatörler

gladyatör Tarihsel çok oyunculu online rol yapma oyunu Dünya size nasıl sıradan gladyatör yapmak için bu zorlu ve çoğu zaman haksız gerçeklik başarılı itibar ve yaşamı ve sadece kendinizi tehlikede ölümcül savaşta sahnede ne olmak hissetmek için bir fırsat olduğunu verecektir . Oyuncunun ana hedefi - İmparatorluğu'nun bir askerin statüsüne terfi. 2D ve 3D animasyon öğelerinin iyi bir kombinasyon, kullanılabilirlik renkleri, erişilebilir bir arayüz ve ilginç görüntülerin açısından iyi - Online ince denge programında korunur gladyatörlere oyun dünyasında. & Raquo;; laquo için & bakımından Kısacası, sarıcı geliştiriciler ellerinden geleni denedim. Ama gladyatör & nbsp dünyasında; doldurma & raquo; ve oyun laquo için & nedeniyle; iyi. O & ndash seviyesinde olduğu; Katı hikayesi, orijinal oyun mekaniği ve dövüş sistemi, olasılık birçok yönden karakteri ve tüm bu mizah ve tematik (tarihi) tuşu ile geliştirmek.

onlar belirtti resmi internet sitesinde gibi istenilen konfigürasyonda açısından oyunun sistem gereksinimleri, gelince. Online Google Chrome tarayıcısı tercih edilir ve PC'de Adobe Flash Player sürüm 9 beri yüklü olmalıdır; bu gladyatörler & nbsp oyun dünyasını oynamak sadece belirtti.

gladyatör & ndash oyun Dünya Katıl; & Nbsp; bir başka özgün çip geliştiricileri. Bir hesap oluştur size ve tarihçi Oliem arasındaki diyalog bir tür haline gelir. Yaşlı önerileri altında karakteriniz için bir kullanıcı adı girin ve daha sonra kendi seks, şifrenizi e-posta kutusu, Skype ve ICQ belirtin. Ve son olarak, oyunun ve online kayıt neredeyse tamamlandı gladyatörlere sizin Dünyada kuralları kabul. Bundan sonra, Oliy demirci tanrı Helios güneşli tarafında liderine Demirci yaptığı konuk göndermek, ancak Hades ölü yeraltı dünyasının hükümdarı alınacaktır çünkü. Her biri selamlıyorum ve mühimmat & ndash bazı eleman kılacaktır; berbat kask, yoksul ve sefil kılıç & ndash kalkan; Bu ilk gladyatör Dünya oynayacak budur. Mühimmat (değil onsuz olsa) sakıncası bakımsız denir, ama silah ve teçhizat için emredilmiştir hiyerarşinin bir tür olduğunu. Perişanlık silah & ndash gri; yeni başlayanlar için daha deneyimli Hephaistos tarafından sahte mor silah tasarlanmış oyuncular, ve high-end silah için - Kırmızı & ndash; bu yüzden Roma ordusunun büyük bir acquire lejyon vardır. & Nbsp;

Yani, bir oyun nüansları içine haberleşme, seçimi ve inisiyasyon, bu uzun süren işlemden sonra & laquo; kayıt Dünya gladyatör & raquo;, nihayet Roma'nın kalbinde kendinizi bulmak ve bir seçim var önce hangi tarafında yukarı & ndash durmak; Shining Tanrı Helios orduya katılmak ya da karanlık tarafı seçin. Bunlar ve diğerleri kendi avantajları var, bu yüzden Karanlığın askerleri saldırıda güçlü ve askerler hafif zırh ve çok dayanıklı metal cennet silah, bir at ve iyi bir performans hızına sahip giyerler.

hiyerarşi, gladyatör çevrimiçi teklifler ve gladyatör kurumsal merdiveni & ndash oyun dünyasının cephaneliğine ilave olarak; & Nbsp; karakter gelişimi beş durumları: Bir gladyatör, Roma, siyasetçi ve İmparatorluğun büyük bir savaşçı serbest sakinleri tanınan bir gladyatör. Bildiğiniz gibi her durum en layık, belirli başarıları için verilir, ancak.

Fakat askeri veya siyasi savaşlar başvurmadan Dünya mümkün gladyatörleri oyunu oynamak için. , Para ve deneyimi getirmek dünyayı & ndash inceleyeceğiz maceralar Engage; Sizin için yerlerde geniş bir yelpazede ve tekneler her türlü oluşturun. Arkadaşlar edinin ve klan oluşturmak düşman yapmak ve kişisel günlüğüne tüm zaferleri ve başarıları uyuyor. & Nbsp;

Kısacası, gladyatörler & nbsp dünya, online oyun nereye karakteri gerçekleştirilmesi için pek çok fırsat var. Aynı zamanda tüm oyun etkinlikleri, antik Roma'nın renkli atmosferinde tarihi sahne fonunda meydana gelir. Bu heyecan verici bir oyun katılın ve kudretli Roma & laquo koymak; dizlerinizin & raquo üzerinde;.

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more