Yer imleri

Gladiatus TR

Alternatif isimler: Gameforge

Gladiatus TR, sizi birçok tehlike ve gizemin beklediği çok oyunculu bir tarayıcı çevrimiçi oyunudur. Ne de olsa burası Büyük Roma İmparatorluğu ve kendinizi bir Gladyatör gibi hissediyorsanız, Gladiatus online oyunu size çok eğlenceli anlar yaşatacak!

Online oyun Gladiatus bir bütün olarak ücretsizdir, ancak isterseniz kendinize bir premium hesap satın alabilirsiniz, bu sayede seferlerin süresini önemli ölçüde azaltacak ve genellikle kahramanınız için hayatı kolaylaştıracaksınız. Oyun herhangi bir tarayıcıda kullanılabilir!

Oyuna girmek için Gladiatus Kaydına ihtiyacınız var:

 • ana sayfada uygun alanlarda oyun sunucusunu (il) seçin,
 • Adınızı girin,
 • E-posta,
 • şifreyi girin ve Oyun Kurallarını kabul edin.
 • "Kayıt Ol" butonuna tıkladığınızda Gladiatus oyununa kayıt işlemi sona erer ve kahramanınızın cinsiyetini seçmeniz gereken yeni bir sayfaya gidersiniz.

Daha sonra, kahramanınızı donatmanız teklif edilir, ardından kahramanınız Keşif Gezisine gidebilir (burada, kahramanınızın savaşlara katılabileceği deneyim, para ve bazı şeyler alacağınız birkaç görevi yerine getirmeniz gerekecek). Gelecekte çeşitli görevleri yerine getiren kahramanınız, deneyim ve paraya ek olarak, piyasadan satın alınamayan benzersiz silahlar, eşyalar ve zırhları ödül olarak alma fırsatına sahip olacak.

Gladiatus online oyununda kötü bir silah cephaneliği yoktur: Hançerler, Kılıçlar, Bludgeonlar, Mızraklar, Çekiçler, Baltalar... Zırh cephaneliğinin yanı sıra: Deri zırh, kalkanlar, paçavralar, miğferler, eldivenler, sandaletler.... Ve Simyacı'da çeşitli iksirler, tozlar ve sihirli madalyalar satın alabilirsiniz... Savaşlara katılarak, kahramanınız 2 ana oyun parametresinde gelişecektir - Deneyim ve Beceriler.

Temel Beceriler (Özellikler):

 • Yaşam Puanı,
 • Tecrübe,
 • Güçlü,
 • Beceri,
 • El becerisi,
 • Dayanıklılık,
 • Karizma
 • Zeka.

Her beceri kahramanınıza savaşta belirli bonuslar verir. Kahramanınız deneyimini artırdıkça daha yüksek seviyelere geçecek, yeteneklerini artıracak ve oyun dünyasındaki statüsünü yükseltecektir.  Seviye 5'e ulaştığında, kendi loncasını oluşturabilecek ve benzer düşünen bir grup insanı loncaya kabul edebilecek. Ve gelecekte, onlarla birlikte hiyerarşinin sınırsız zirvelerine ilerlemek için ...

Gladiatus online oyunu, üç ülkede bulunan birçok farklı konuma sahiptir: İtalya, Almanya ve Afrika. Bazı konumlarda Patronların yaşadığı zindanlar vardır. Şu anda oyunda toplam 23 konum var (her konumda kahramanınızın buluşması gereken farklı çeteler yaşıyor).  Her ülkede aşağıdaki işlevleri yerine getiren bir Ermiş vardır: Takma adı değiştirme, Başka bir ülkeye taşınma ve Cinsiyet değiştirme.

Gladiatus online oyununu oynamak, belirli bir süre için (1 saatten 24 saate kadar) alınabilecek belirli bir mesleğe sahip olabilir. Tamamlanan iş için kahramanınız para ve ödüller (yiyecek) alacaktır. Meslekler arasındaki seçim şu şekildedir: Seyis Yardımcısı, Çiftçi, Kasap, Balıkçı ve Ekmekçi. Senatörlerden birine 3 Yakut için rüşvet verirseniz, Senatör veya Kuyumcu olarak işe girebilirsiniz. Yakutlar "gerçek" olarak satın alınabilir ve ihtiyacınız olan şeylerle takas etmek için kullanılabilir ...

Çevrimiçi Gladiatus oyununda altın için savaşlara katılacaksınız (bu, basit şeyler satın alabileceğiniz ve spor salonunda gladyatör sanatı eğitimi için ödeme yapabileceğiniz oyun para birimidir). Arena'da, karakteriniz aynı rakipten bir başkasına düello için meydan okuyabilir.

Gladiatus oynarken, paralı askerler kiralayabilirsiniz (ancak, silah gerektirirler, bu yüzden onlar için belirli bir miktar para ödemeniz gerekecektir). Paralı askerler savaşlarda, zindanda ve Arena'da size yardımcı olacaktır. Oyunda çok değerli nadir eşyalar satın alabileceğiniz bir Açık Artırma var. Maksimum teklif verin! Oyunun pazar yerinde çeşitli eşyaları satın alabilir veya satabilirsiniz.

Gladiatus'ta oyunu dünyevi veya ilahi güçlerle bir anlaşma yaparak oynayabilirsiniz. İlgi alanlarınızı, amaçlarınızı ve hedeflerinizi diğer oyuncularla birleştirmek istiyorsanız, bir Loncaya katılın veya kendi Loncanızı oluşturun (daha önce de belirtildiği gibi, yalnızca 5. seviyeden itibaren mümkündür). Genel olarak, söylenebilecek şey, oyun oldukça kapsamlı ve büyüleyici, hala görülecek çok ilginç şeyler var! Gladiatus kaydı bu tehlikeli maceraya giden yolu açacak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more